Facebook Google+ Twitter

Patio TV: Wyginaj śmiało ciało z Project Salsa!

W miniony weekend w łódzkim centrum tańca Project Salsa odbyły się wyjątkowe warsztaty taneczne. W wir tańców latynoamerykańskich uczestników porwały prawdziwe gwiazdy parkietu. O tym wszystkim już dziś w programie „O co chodzi”.

 / Fot. patioWraz z licznymi edycjami telewizyjnych programów tanecznych w Polsce zapanowała moda na taniec. Zainspirowani pląsającymi na parkiecie gwiazdami telewidzowie uwierzyli, że tańczyć każdy może. Taniec okazał się znakomitym sposobem na utrzymanie ponętnej sylwetki oraz spędzanie wolnego czasu. Szkoły tańca przeżywają oblężenie. Jednym z takich miejsc, które przyciąga rzesze pragnących tańczyć łodzian jest Megacentrum Taneczne Project Salsa.

W dniach 7-8 lutego centrum gościło w swoich progach wybitnych tancerzy: mistrzynię świata i wielokrotną mistrzynię Polski Formacji show-dance Małgorzatę Kulpę, 2008 IDO World Ladies Salsa Shines Champion, 2006 UK Salsa Champion Anetę Kępkę oraz znakomitego tancerza z Kuby, mistrza świata w Ruedzie de Casino Osbanisa Tejedę, którzy w ciągu tych dwóch barwnych dni poprowadzili zajęcia z licznie przybyłymi uczestnikami.

O tym jak wyglądały warsztaty, co się na nich działo oraz o randze tej imprezy porozmawiamy z zaproszonymi do studia gośćmi: współwłaścicielem centrum Michałem Chylińskim oraz instruktorką tańca Joanną Leśniak. Ponadto, dowiemy się jak wygląda codzienna praca Megacentrum Project Salsa? Co stanowi o wyjątkowości tego miejsca? i Czy aby na pewno tańczyć każdy może? Co więcej – nasz owładnięty rytmami ognistej salsy i zmysłowej rumby reporter przygotował specjalnie dla was relację z weekendowych wydarzeń.

Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem portalu Wiadomości24.pl może właśnie Twój artykuł zostanie zaprezentowany w naszym stałym przeglądzie najciekawszych doniesień serwisu! Dlatego też, przed ekranami telewizorów, punktualnie o godz. 18.30, nie może zabraknąć żadnego z was! Do zobaczenia na antenie Patio TV!

Jeżeli, nie wiedzieć czemu…, nie obejrzysz dzisiejszego programu na żywo – zapraszamy Cię przed telewizor dziś o godz. 23.30 lub jutro o godz. 10.00. "O co chodzi?" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o godz. 18.30 ze studia ogólnopolskiej telewizji młodych ludzi - Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.