Facebook Google+ Twitter

Patrick Wolf akustycznie w warszawskim Palladium

Już za nieco ponad miesiąc, 2 marca, na scenie warszawskiego klubu Palladium ulubieniec popowej publiczności i tych, którzy w alternatywie szukają piosenkowej subtelności - Patrick Wolf tym razem wystąpi bez prądu.

 / Fot. PatrickPatrick Wolf (Patrick Denis oficjalnie) kończy w tym roku trzydziestkę - dopiero uzmysławiając sobie ten fakt zauważamy, jak bujną i wczesną karierę miał ten brytyjski muzyk. Zaczął profesjonalne muzykowanie w wieku 20 lat - jest więc już dobrą dekadę na międzynarodowych scenach - i od tamtej pory nagrał sześć albumów, które chyba bez wyjątku wzbudzały zachwyty publiczności i krytyków. Koncerty Patricka należą do żelaznych wydarzeń dla publiczności poszukującej dobrego songwritterstwa, pomieszanego z niezależną elektroniką, indie, elementami folku... Jego wyczucie kompozytorskie przyciągnęło między innymi Madonnę, z którą grał trasę koncertową. Z kolei jego uroda zainteresowała Burberry, czołowy angielski dom mody, którego twarzą był Patrick w kampanii w 2007 roku.

Patrick Wolf jest wreszcie ciekawą i chętnie opisywaną osobowością oraz jedną z twarzy liberalnej seksualności - od lat mówił o sobie jako o biseksualiście, obecnie związał się z Williamem Pollockiem.

A oto przedsmak tego wydarzenia:


Tym razem Patrick przywozi do Polski album "Sundark and Riverlight" z września 2012 roku, który powstawał w Real World Studios Petera Gabriela. To pierwsze akustyczne dzieło artysty, na którym wraca on do swoich poprzednich płyt i przedstawia je w nowej formie.

Zapraszamy na ten koncert w ramach Sundark and Riverlight Tour, który już 2 marca w warszawskim Palladium. Bilety można nabyć na stronach ticketpro.pl, ebilet.pl oraz w klubie Palladium czy na ul. Brackiej 25 w Warszawie. Dystrybucją specjalnych, kolekcjonerskich egzemplarzy zajmuje się agencja PW Events.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.