Facebook Google+ Twitter

Patriot Party - Vivat wszystkie stany! 12 maja, Warszawa

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-01 17:23

12 maja o 20, jako impreza towarzysząca Juwenaliom Uniwersytetu Warszawskiego, w Piwnicy pod Harendą zadebiutuje cykl imprez Patriot Party, organizowany przez Samorząd Studentów UW, Zarząd Samorządu Studentów IH UW

"Vivat wszystkie stany" - Patriot Party

12 maja o 20, jako impreza towarzysząca Juwenaliom Uniwersytetu Warszawskiego, w Piwnicy pod Harendą zadebiutuje cykl imprez Patriot Party, organizowany przez Samorząd Studentów UW, Zarząd Samorządu Studentów IH UW, oraz organizację uczelnianą Hist-Lista.

Pierwsza impreza odbędzie się pod hasłem "Vivat wszystkie stany" jako odpowiedź na 220 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

- Mamy dosyć martyrologii - mówi Mateusz Mrozek, jeden z organizatorów - Polska historia jest pełna wspaniałych kart. Najwyższy czas zacząć je świętować nie w formie nudnych i patetycznych apeli, lecz wesoło i zarazem dumnie. W klubie, przy dobrej muzyce.

Organizatorzy zapewniają, że podczas imprezy będzie grana tylko polska muzyka. - Zaczniemy koncertem piosenek Kaczmarskiego, a potem przejdziemy do klasyki polskiego rocka, czy muzyki tanecznej. - tłumaczy Maciej Molicki, kolejny z organizatorów.

- Patriot Party to nie tylko zabawa. Chcemy przybliżyć naszym rówieśnikom historię Polski. Każdy uczestnik otrzyma informator o wydarzeniu, które czcimy. Zawsze też imprezie będzie towarzyszyć wykład na temat danej rocznicy. - dodaje Mateusz Mrozek.

Impreza, jako część Juwenaliów UW, będzie niebiletowana. Jednakże każdy kto przyjdzie w dniu Patriot Party o 18:30, do sali A w Instytucie Historycznym na wykład poświęcony Konstytucji 3 Maja i jej roli w dziejach świata, otrzyma bezpłatny kupon na piwo do zrealizowania w trakcie Patriot Party.
Tomasz Gontarz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Na fb: http://www.facebook.com/pages/Patriot-Party/179961028719927

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.