Facebook Google+ Twitter

Patriotyczne patrole w klubach. "Muzułmanie chodzą na żer, są jak zwierzęta"

Polska Liga Obrony chce ratować kobiety i w tym celu zorganizowała... patriotyczne patrole w klubach. Mężczyźni pilnują, aby Polek nie podrywali muzułmanie, którzy do klubów wychodzą "na żer", patrząc na kobiety jak wygłodniałe zwierzęta.

 / Fot. By Chmee2 (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/) or CC-BY-SA-2.5-2.0-1Nocny klub wypełniają kolejni przybysze, zabawa zaczyna się w najlepsze. Ciemnoskóry mężczyzna zagaduje kobietę, próbując ją bliżej poznać. Może być uprzejmy, ale może również nachalnie ją zaczepiać, nie dając jej spokoju ani nie rozumiejąc odmowy. I wtedy do akcja wkracza mężczyzna z Polskiej Ligi Obrony. Przerywa kontakt w trosce o godność Polki.

"W ciągu tego jednego wieczoru w setkach takich miejsc w całej Polsce dochodzi do incydentów uwodzenia naszych rodaczek przez "śniade książęta" - mówi "Gazecie Wyborczej" Jarek Niesłuchowski z Polskiej Ligi Obrony.

Członkowie twierdzą, że walczą o godność polskich kobiet. "Muzułmanie zawsze, ale to zawsze patrzą się na kobiety jak wygłodniałe, prymitywne zwierzęta" - twierdzą uczestnicy patroli. Chcą je ustrzec przed życiem w świecie islamu, które w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej niż sądzą Polki. Na dowód cytują rozmaite historie z forów internetowych, w których kobiety zakochiwały się "w pięknych Alladynach", wyjeżdżały do ich krajów, rodziły dzieci i zaczynały pełnić rolę niewolnic bez żadnych praw.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.