Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1477 miejsce

Patrycja Markowska: Teraz koncerty, jesienią Meksyk

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-06-20 17:00

Z córką Grzegorza Markowskiego - lidera grupy \"Perfect\" rozmawiamy o najbliższych planach wokalistki i \"Tańcu z gwiazdami\"


– Jakie są Twoje najbliższe plany? Jak spędzisz wakacje?

Przede wszystkim koncerty i promocja płyty "Nie zatrzyma nikt". W ostatnim czasie trzeba było pokazać światłu tą płytę i pochodzące z niej single, m.in. "Cztery ściany", "Gdy zgasną światła" i "Nie zatrzyma nikt". To jest mnóstwo pracy. Oprócz tego okres promocji płyty zbiegł się z latem, czyli koncertowym okresem. I najbliższe plany to właśnie koncerty do końca lata.


– Koncerty potrafią męczyć?
Kocham grać, ale czasem jest masakra, kiedy gramy po dwa koncerty dziennie. Gardło ledwo wytrzymuje, psychika też... Jak się skończy okres letni, będę chciała wyjechać gdzieś na miesiąc, szukać natchnienia na następną płytę. Najprawdopodobniej będzie to Meksyk.

– Nie przeszkadza ci śpiewanie w letnim słońcu?
Koncerty w pełnym słońcu często pozostawiają wiele do życzenia, bo ludzie nie czują jeszcze tego klimatu. Nie mówię oczywiście o alkoholu, ale koncertom sprzyja ciemność i światła. Bez tego publika jest czasem zdystansowana. Choć dobry koncert to przede wszystkim dobre nastawienie publiczności.

– Co dał Ci "Taniec z gwiazdami"?
"Taniec" dał mi przygodę życia i spełnienie dziecięcych marzeń. Jako dziecko strasznie chciałam tańczyć, nie dostałam się, niestety, do szkoły baletowej. Później już nigdzie nie tańczyłam.

– I marzenie się spełniło...
To była ciężka praca, ale i ogromna satysfakcja. Każde niepowodzenie było od razu widoczne. Całe życie chciałam tańczyć, a to marzenie spełniło się to na oczach całej Polski...Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.