Facebook Google+ Twitter

Patryk Demkowski i „Mommy“

Kiedy wszyscy jego koledzy ganiali za piłką, zachwycając się sportem albo spędzając długie godziny przed ekranami swoich komputerów, On był inny. Wybrał muzykę.

17-to letni Patryk Demkowski, bo o nim mowa, to nastolatek, pochodzący z Wisły. Muzyka jest dla niego czymś bardzo ważnym. Wiele czasu spędza, zaszywając się z gitarą w swoim pokoju i śpiewając. Ta pasja towarzyszy mu od najmłodszych lat. Od zawsze wiedział, że muzyka jest czymś ważnym w jego życiu.
Utalentowany nastolatek pochodzi z Wisły. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane
Patryk nagrywa swoje wersje znanych już piosenek, (m.in "I'm Not The Only One" z repertuaru Sama Smitha), ale także ma na swoim koncie utwory autorskie. Najnowszą propozycją jest nastrojowe „Mommy“. Utwór wykonywany w języku angielskim, wzbogacony o klimatyczny, wzruszający teledysk.
"Mommy" - Patryk Demkowski
Piosenki autorskie nie są jedynym sukcesem chłopaka. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie kilka koncertów plenerowych. Supportował m.in gwiazdy takie jak LemON, czy Red Lips.
Jego występy są bardzo profesjonalne - m.in dzięki loop station. To urządzenie odróżnia go od chłopców z gitarą i sprawia, że brzmi jak jednoosobowy zespół.
Efekty można usłyszeć na kanale chłopaka na YoTube.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.