Facebook Google+ Twitter

Patryk Jesiotr z SLD: Leszek Miller podźwignie SLD. Wywiad

W sobotę 10 grudnia zostanie wybrany nowy szef SLD. Czy lewica ma pomysł na przyszłość? Kto podźwignie partię? Jakiego zdania są członkowie Sojuszu? Wywiad z młodym działaczem SLD, Patrykiem Jesiotrem.


Czy Palikot ma szansę wyprzeć SLD?
Przyznam szczerze, że ja nadal obawiałbym się przejęcia naszego elektoratu przez PO niż przez Ruch Palikota. Moim zdaniem przyczyną naszej klęski jest raczej bardzo dobra kondycja Platformy Obywatelskiej, która przecież przyciągnęła do siebie wielkie nazwiska lewicy. Borowski, Sierakowska, Arłukowicz, Rosati i wielu innych znaleźli się na listach właśnie tej partii i nie oszukujmy się, to właśnie te transfery przypieczętowały naszą klęskę. Ruch Palikota natomiast przejął bardziej niezadowoloną część elektoratu PO, którą oczywiście uzupełnili dotychczasowy wyborcy SLD. Niestety, w tej sytuacji bardziej obawiam się o to, że Sojusz sam się „wyprze” niż, że zrobi to partia Janusza Palikota. Pożyjemy, zobaczymy …

Ma Pan dopiero 20 lat, ale jak widać Pana poglądy bardzo sprecyzowan / Fot. Patryk Jesiotr. Może Sojuszowi brakuje właśnie tej witalności. Czy młodzi mają możliwość zaistnienia w partii?
Klęska SLD boli po równi nas wszystkich. To przykre, ale zawiedli między inni młodzi, którzy otrzymali od partii ogromną szansę w postaci kilku pierwszych miejsc na listach wyborczych. Niestety, była to zmarnowana szansa. Mamy nauczkę na przyszłość i za cztery lata, jak nie wcześniej, my młodzi wrócimy, by wspólnie pod sztandarem socjaldemokracji wygrywać wybory.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

H.Janusz
 • H.Janusz
 • 12.12.2011 18:04

Z takim rybnym nazwiskiem,to on raczej nie ma szans na karierię,pomimo tego,że bardzo przypodchlebia się Millerowi. Należy współczuć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jakub M
 • Jakub M
 • 10.12.2011 12:41

Ten młody człowiek to pewnie potomek Ubola - teraz kultywuje tradycje "TATUSIA".

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
 • Marta Dutkiewicz
 • 10.12.2011 00:20

Niestety Pan Patryk,po pierwsze jest idealistą a to i dobrze i źle. A poza tym nie rozumie lub nie analizował problemów braku sukcesu SLD ,dogłębnie. Owszem jest sympatycznym,młodym człowiekiem,który chce pomagać ludziom biednym lub w trudnej sytuacji ale nie wiem,czy on sam wie jak to miałby zrobić. Rewolucja Francuska zabijała bogatych,zabierała im wszystko a dawała biednym .Była inspiracją dla Komunizmu. Sam fakt bycia zamożnym był piętnowany. Również i to,że ma za złe przejście pewnych osób z SLD bez zrozumienia przyczyn prawdziwych, takiej a nie innej decyzji tych ludzi,świadczy o powierzchowności analizy problemów obecnych w SLD i w całej Lewicy. Pan Patryk widzi tylko czubek góry lodowca a nie cały problem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Leszek L
 • Leszek L
 • 09.12.2011 18:01

Obecnie ludzie zwracają się w stronę lewicy ...... mój Boże ,kto temu młodzianowi nakład łopatą takich bzdur.

Lewica dzisiaj ... to patriotyzm ,Ojczyzna - NIE lewica,to skok na kasę.....przekręty zabójstwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 09.12.2011 17:57

Lewica jest potrzebna jak g ... w d..... Lewica tak ale nie TAKA; to bandyci nie Lewica. Ta lewica powinna gnić w kryminale.

Miller -Moskiewskie pieniądze afera.

Alkoholikus chronikus degeneratus ..... Kwaśniewski - reszta również, nadaje się pod prokuraturę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alibaba
 • Alibaba
 • 09.12.2011 15:07

Od biedy lepszy wyrazisty Miller dla lewicy niż plastusiowaty Napieralski. Niech działają. lewica jest bardzo potrzebna w Polsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
 • f
 • 09.12.2011 14:26

Niedługo dzieci w kołyskach będą chwalić Leszka, w czasie przerw między płaczem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.