Facebook Google+ Twitter

Patryk Małecki odsunięty od gry w Wiśle Kraków

Klub wyciągną konsekwencje za zachowanie piłkarza w meczu ze Standardem, oraz zignorowanie trenera Kazimierza Moskala. Klub wystosował oświadczenie w tej sprawie.

Patryk Małecki po rozgrzewce przed meczem ze Standardem Liege / Fot. Sławomir OstrowskiZawodnik został ukarany za swoją postawę w meczu Euro Ligi Wisła Kraków - Standard Liege, gdzie po słabym występie trener postanowił (w 57 minucie meczu) zdjąć Małeckiego z boiska. W jego miejsce wszedł Ivica Iliev. Mały schodząc z boiska odegrał się na bandzie reklamowej kopiąc ją i manifestując swoje niezadowolenie z takiej decyzji zignorował trenera nie podając mu ręki.

Kazimierz Moskal postanowił rozmówić się z zawodnikiem uznawszy, że na takie zachowanie w drużynie nie można pozwalać, ale zawodnik nie stawił się na sobotnie spotkanie. Z powodu braku usprawiedliwienia klub zareagował odsuwając niezdyscyplinowanego zawodnika od gry.

Oświadczenie klubu w tej sprawie:

Małecki odsunięty od pierwszej drużyny

Wisła Kraków SA informuje, że zawodnik Patryk Małecki został odsunięty od treningów z pierwszą drużyną naszego klubu do zakończenia sezonu 2011/12. Zawodnik nie będzie przesunięty do zespołu Młodej Ekstraklasy ani żadnej innej drużyny Wisły Kraków. Klub zgodnie z obowiązującymi przepisami zapewni mu odpowiednie warunki do treningu oraz opiekę medyczną.

Wisła Kraków wystąpi także do Wydziału Dyscypliny PZPN, będącego organem pierwszej instancji, o ukaranie zawodnika zgodnie z regulaminem dyscyplinarnym.

W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub. Szanując każdą osobę i jej indywidualizm nie możemy jednak pozwolić, aby negatywne wzorce zachowań zniszczyły panujące zasady, którymi klub był i jest wierny od zawsze. Te podstawowe zasady dotyczą wszystkich pracowników, a w szczególności piłkarzy. Patryk Małecki zaś swoim zachowaniem przeciwstawił się tym normom, narażając tym samym na szwank dobre imię klubu. Właśnie dlatego Wisła Kraków SA zdecydowała się na taką decyzję.

Wisła Kraków SA

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

kamilkrakoow
  • kamilkrakoow
  • 22.02.2012 10:41

Kibice Pasów pozdrawiają Patryka Wiślaka z krwi i kości a także zapraszają wszystkich na :

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=305625802821830&set=a.179688492082229.51363.179687218749023&type=1&ref=nf

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karate
  • Karate
  • 21.02.2012 18:59

Bardzo dobrze że odsunięto Małeckiego od gry.Zachował się jak sfochowany gwiazdor.A piłkarz z niego żaden. Nic nie pokazał w meczu ze Standardem,wręcz przeciwnie,tracił piłki,był bezradny.Moim zdaniem Wisła na nim nic nie straci bo mierny z niego zawodnik.Małecki to może kopać ale w jakiejś okręgówce albo podawać piłki za bramką:).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.