Facebook Google+ Twitter

Patryk Małecki wróci do Wisły Kraków?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-12-18 17:49

Małecki miał być wypożyczony z krakowskiego zespołu do Eskişehirsporu do końca tego sezonu. Turecki klub jednak postanowił rozwiązać umowę, skutkiem czego polski skrzydłowy może wkrótce wrócić pod Wawel.

 / Fot. Piotr DrabikJeśli "Mały" faktycznie wróci do Wisły, będzie w formie i wykaże się determinacją, może pomóc drużynie i wyprowadzić ją z dołka. 13-krotny mistrz Polski po rundzie jesiennej znajduje się dopiero na 12. pozycji w lidze, co jak na zespół tej klasy jest wynikiem tragicznym. Czy jednak Patryk Małecki, który do Turcji wyjeżdżał skłócony z całym światem, wykaże się chęcią wsparcia klubu, do którego trafił w 2001 roku?

Nazywany "enfant terrible" polskiego futbolu Małecki, od zawsze sprawiał kłopoty. Głośno było chociażby o jego konflikcie z ówczesnym trenerem Kazimierzem Moskalem, gdy po meczu Ligi Europejskiej ze Standardem Liege obrażony za zdjęcie go z boiska, nie podał mu ręki schodząc prosto do szatni. M.in. z powodu krnąbrnego charakteru zawodnika wciąż próżno szukać go w reprezentacji, choć wielu kibiców nieustannie domaga się powołań dla utalentowanego skrzydłowego.

Jak informuje tvn24.pl, problemy z przebiciem się do pierwszego składu Małecki miał również w Eskişehirsporze, w którym zagrał zaledwie pięć spotkań, strzelił też jedną bramkę. Wyjeżdżając z kraju z pewnością na lepsze wyniki liczyli nie tylko kibice, ale przede wszystkim i on sam. Być może jednak zimny prysznic jaki otrzymał wpłynie na jego charakter i Patryk zrozumie, że nie zawsze wszystko kręci się wokół niego, choć bez wątpienia ma on zadatki na klasowego gracza.

W Wiśle z pewnością mają nadzieję, że jeśli Małecki wróci do Krakowa, to będzie to piłkarz odmieniony, głodny gry i chcący za wszelką cenę pomóc drużynie, a nie kapryśny i kłótliwy, którego znają aż za dobrze sprzed jego wyjazdu.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.