Facebook Google+ Twitter

Patryk Vega rozpoczyna pracę nad kolejną częścią "Pitbulla". Poprzedni film zobaczyło 1,2 mln widzów

Patryk Vega nakręci kolejną część "Pitbulla". Reżyser poszukuje policjantów, którzy chcieliby zagrać w filmie.

 / Fot. Bartek Syta/Polska PressRuszają zdjęcia do nowej części „Pitbulla”, a Patryk Vega szuka ludzi, którzy zagrają rolę policjantów. Nie jest to jednak zadanie dla wszystkich. Reżyser szuka funkcjonariuszy z krwi i kości, dla których klimat, z którego słynie film, to chleb powszedni.

Sukces, jaki odniósł ostatni film Patryka Vegi, pt. „Pitbull. Nowe porządki” zachęcił twórcę do nakręcenia kolejnej części tego kultowego obrazu. Reżyser rozpoczyna szukanie aktorów, którzy na ekranie wcielą się w rolę policjantów. Na proflilu na Facebooku Mazowiecka Policja pojawiła się informacja o naborze do filmu.

„Rozpoczynają się zdjęcia do kolejnej części „Pitbulla”. W „Nowych porządkach” zagrali m.in. policjanci z Radomia” - czytamy na profilu społecznościowym Policji. „Jeżeli jesteś sprawny fizycznie, dobrze zbudowany, masz to „coś” możesz wystąpić w najnowszej produkcji Patryka Vegi. Tym razem reżyser szuka m.in. odtwórców ról operatorów jednostek bojowych Policji” - dowiadujemy się.

Chętni mogą zgłaszać swoje kandydatury na adres mailowy castingkrzysztof@gmail.com, wpisując w temacie "Pitbull". Ostatni film Vegi obejrzało ponad milion 200 tys. widzów. Wiosną 2016 roku ruszą zdjęcia do dwóch kolejnych filmów., które mają złożyć się na trylogię fimową ukazującą pracę policjantów.

(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.