Facebook Google+ Twitter

Paweł Deresz o pomyleniu ciał ofiar katastrofy smoleńskiej

Pawła Deresza ani trochę nie dziwi fakt, iż Anna Walentynowicz nie leży w swoim grobie, ponieważ katastrofa smoleńska była taką tragedią, iż niemożliwe było uniknięcie błędów.

 / Fot. PAP / Maciej KalińskiPaweł Deresz jest chyba jedynym członkiem rodzin katastrofy smoleńskiej, który w tej sprawie tak zdecydowanie popiera oficjalną linię rządową.

Deresz nie ma żadnych wątpliwości co do przyczyn katastrofy smoleńskiej; jak to powiedział u Moniki Olejnik - dla niego wszystko jest jasne. Dla Deresza ta sprawa jest tak oczywista, że nie potrafi uszanować zdania innych rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, którzy się z nim diametralnie różnią.

Jaki jest jego stosunek do nich?

Najczęściej Deresz ich atakuje, oskarżając o najgorsze intencje - że wykorzystują ofiarę swoich bliskich do gry politycznej. Tak postąpił właśnie
w "Kropce nad i" wobec Małgorzaty Wasserman. Ta jednak odpowiedziała mu tak jak sobie na to zasłużył. Córka byłego polityka PiS przypomniała, że Deresz startował w wyborach po katastrofie smoleńskiej, a jego stosunek do tej tragedii, zbieżny z linią rządową, jest promocją polityczną.

Dzisiaj prokuratura ogłosiła, że Anna Walentynowicz do tej pory nie spoczywała w swoim grobie. Jego komentarz w tej sprawie nie powinien nikogo dziwić; Deresz powiedział, że do tego musiało dojść, ponieważ rozmiary tragedii były tak ogromne, iż pomyłki były nieuniknione.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

potato
  • potato
  • 30.09.2012 18:58

...Zrób pan rozpacz,zrób pan krzyki ,może przyslą cos z Ameryki...
...Ludzie ach to nie brzmi dumnie kiedy targujecie w trumnie...
Chyba Grzesiuka powojenna piosenka i dzis ma aktualną wymowę czegos ugrania.
To bardzo przykre,pozwólcie zmarłym ludziom odejsć w spokoju.Hieny rodzinne i polityczne w zapomnieniu żyjcie-tam wasze miejce.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Hanys
  • Hanys
  • 30.09.2012 11:56

Deresz to "użyteczny idiota " Putina.Jego żona była z tej samej gliny i niech nikt się nie łudzi że mieli dla siebie szacunek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Paweł Deresz jest klasycznym przykładem osoby dotkniętej przez "syndrom sztokholmski".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niezrozumiałe zachowanie Pawła Deresza można wytłumaczyć wyłącznie w jeden sposób: jako zagorzały,fanatyczny przeciwnik wartości patriotycznych i PIS-u bez skrupułów poświęcił swoją żonę, aby chronić ludzi odpowiedzialnych za katastrofę Smoleńską.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 26.09.2012 11:38

To taka sowiecka mentalność Pawła Deresza jemu jest też obojętne, kto leży w grobie - czy żona czy może kto inny. Może by Tuska zapytać czy aby w grobie dziadka, nie leży kto inny np,oficer niemiecki z Wermachtu!

Jak to na fali propagandy Wyborczej i TVN u ludzie głupieją! Ale widać oznaki poprawy. TVN jak i Wyborcza są na skraju bankructwa i to cieszy. Michnikowszczyzna to też bankrut.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie jest Jolka- dziennikarz obywatelski,-to tylko zwolennik PiS-u.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 25.09.2012 16:37

@ co to znaczy oficjalna linia rządowa ? Pan posuwa się do insynuacji , krytyki cudzych myśli i sprawia wrażenie ,ze ma wyłączność na prawdę ?
Póki co nie znamy miejsca i przyczyn pomyłki .Nawet dziennikarza obywatelskiego obowiązuje etyka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.