Facebook Google+ Twitter

Paweł Kukiz chciał odejść z "Do Rzeczy". Przez "Kult Kaczora"

Redakcja "Do Rzeczy" dokonała zmian w poniedziałkowym felietonie Pawła Kukiza. Lider ruchu "Zmieleni.pl" mocno się zdenerwował i zapowiedział, że to koniec jego współpracy z pismem. "Nie do przyjęcia jest dla mnie Kult Kaczora" - napisał na Facebooku.

 / Fot. PolskapresseRedakcja usunęła z felietonu Pawła Kukiza ostatnie zdanie: Adresatem powiedzenia Marszałka mieli być zapewne radni z klubu Platformy. Bo szczecińscy radni PiS mają swoje kaczki i wstawiła za nie dwa inne: Ale i szczecińscy radni PiS się załapią. Na własne życzenie.

Czytaj także: Paweł Kukiz po bojkocie siły i honoru: "Platforma musi odejść!"

Muzyk zdenerwował się tą zmianą i ogłosił na Facebooku, że to był jego ostatni felieton w piśmie Pawła Lisieckiego. Umawialiśmy się, że zero cenzury. Szkoda. Wygląda na to, że był to mój ostatni felieton dla "Do Rzeczy". Nie do przyjęcia jest dla mnie "Kult Kaczora".

Jak pisze TOK FM, sprawę udało się załagodzić. Redakcja "Do Rzeczy" dokonała kolejnych zmian w felietonie, a Paweł Kukiz stwierdził, że zareagował zbyt emocjonalnie. Napisał, że rozumie, że kontrowersję wzbudziło słowo "kaczki". Liczba mnoga rzeczywiście mogła w tym wypadku zostać odebrana jako naruszenie dobrej pamięci śp. Lecha Kaczyńskiego - przyznał.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Niesamowite ....gazety prawicowe mają cenzurę jak za komuny ? Przeredagowywali tekst Kukiza kilka razy. W tych mediach albo piszesz peany na temat Kaczyńskiego i PiS albo nic .
Kukiz został wykorzystany instrumentalnie przez to środowisko i dobrze mu tak .
A tyle krzyku w mediach Rydzyka i Sakiewicza o wolności słowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, i z tego nic nie wynika.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.