Facebook Google+ Twitter

Paweł Kukiz zdenerwował się na kolegów z Piersi. Wszystko przez występ w TVN

Paweł Kukiz w ostrych słowach skrytykował swój były zespół za występ w programie "Dzień doby TVN". Na swoim profilu na Facebooku apelował, by nie robić z jego dziecka k... Później wpis zastąpił innym.

 / Fot. Dawid Parus/PolskapressePewnie nie powinienem tego umieszczać… Ale…muszę. Ja wszystko przetrzymam – nazywanie faszystą, oszołomem, frustratem… Ale żeby z „Piersi”, z mojego dziecka, k…ę zrobić… Zostawiłem Wam nazwę… Wszystko Wam oddałem… Jak możecie… Żeby AŻ TAK ???" - napisał Kukiz po tym jak zespół wystąpił w programie w TVN i wręczył prowadzącym - Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi tort w kształcie piersi.

Paweł Kukiz zaapelował do kolegów, by grali piosenki, które powstały po jego odejściu z zespołu. Jednocześnie podkreślił, ze zdaje sobie sprawę, że z prawnego punktu widzenia mają oni prawo sięgać do starszego repertuaru, ale odniósł się do honoru muzyków i przypominając, że z pierwszego składu pozostał tylko basista.

Kukiz usunął powyższy wpis, by później napisać, ze członkowie zespołu śpiewali "Sto lat" w stacji, która z ich kolegi (czyli niego) robi "faszystów i dewiantów".

W rozmowie z serwisem TOK FM Kukiz powiedział, że TVN czy "Gazeta Wyborcza" wyrządziły mu wiele krzywdy uznając za spadkobiercę faszystów i homofoba. Jak sam twierdzi stało się to dlatego, że dąży do prowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych i ponad interes "partyjnych klanów" stawia interes obywateli. Kukiz uważa, że jego koledzy mieli świadomość powyższego, mimo to pojechali śpiewać "Sto lat" jego "oprawcom".

Paweł Kukiz jest autorem większości repertuaru zespołu Piersi. Napisał 70 proc. piosenek i wszystkie teksty, które powstały do jego odejścia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Zespół Piersi ostro odpowiedział Kukizowi .[ Muzyka news ]
Bardzo kulturalnie " dokopali " mu z całokształt i obnażyli wszystkie jego kłamstwa .

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Wojciech Arciszewski
A mimo wszystko wszedł Pan sprawdzić co go denerwuje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i co panie Kukiz ? Tantiemy przejdą koło nosa ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Guzik mnie obchodzi co denerwuje Pana Kukiza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.