Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22702 miejsce

Paweł Lisek - młody i charyzmatyczny głos

Muzyką interesuje się od zawsze, jednak dzięki wsparciu najbliższych mu ludzi zdobył się na odwagę, aby zacząć śpiewać przed publicznością. To stało się w Trzciance koło Opalenicy, uwierzył we własne możliwości i wyszedł na scenę.

2013 / Fot. Magdalena LudwiczakWystępował m.in. dwukrotnie na WOŚP, Wieczorach poetyckich, Koncertach charytatywnych i Festynach. W 2011 roku w konkursie walentynkowym pt. „Piosenka z sercem i sensem” otrzymał wyróżnienie za wykonanie piosenki „Wielka Miłość” Seweryna Krajewskiego, 10 sierpnia 2011 roku w Nowym Tomyślu wystąpił w „I ty też masz talent”, gdzie w pierwszym etapie zaprezentował piosenkę „Szczęśliwej drogi już czas”, dzięki której dostał się do finału. W finale zaśpiewał „Małe Szczęścia” i zajął 5 miejsce.

Na początku 2013 r. został Laureatem XII Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Lwówku za wykonanie kolędy „Cicha Noc”. 18 lutego 2013 r. podczas gali „Niezwykły Człowiek”, która odbyła się w auli pałacu w Trzciance otrzymał 2 statuetki w kategorii „Najbardziej poukładany człowiek” oraz „Najbardziej pracowity człowiek” oraz 2 miejsce w kategorii „Odkrycie muzyczne 2009-2013” i 4 miejsce w kategorii „Odkrycie sceniczne”

Pod koniec 2011 roku powstała pierwsza autorska piosenka Pawła „Nadziei Znak” z tekstem Moniki Jarmużek, do której muzykę skomponował Patryk Piechowiak, na co dzień występujący w hip-hopowym zespole SCA z Pniew.
W kwietniu 2012 r. powstała druga piosenka autorska „Czas” z tekstem Moniki Jarmużek i Pawła Liska do własnej kompozycji.
Dwukrotnie został zaproszony na koncert WOŚP w w Nowym Tomyślu .
W kwietniu dostał statuetkę muzyczną za pracę artystyczno-muzyczną w latach 2009-2013 w Trzciance koło Opalenicy
Od lutego 2012 współpracował z zespołem Lans Generation co zaowocowało piosenką "Cisza" Pawła Liska & Loretty Kowal. muz. Łukasz Augustyniak tekst Alik Dratwa. Wraz z zespołem w skład w chodziły Magdalena Ludwiczak i Loretta Kowal dał wiele koncertów Bożonarodzeniowych, Noworocznych czy ostatnimi Majowymi w Lwówku Wielkopolskim w Miłosławiu koło Wrześni czy w Bolewicach. Pod koniec czerwca 2013 roku zakończył współpracę z zespołem którą bardzo dobrze wspomina.
W kwietniu wziął udział w koncercie charytatywnym, pieniądze zostały przeznaczone na schronisko z zwierzętami. W czerwcu wraz z Lorettą Kowal wystąpił na kolejnym koncercie charytatywnym tym razem pieniądze przeznaczone na chore dzieci. Zaśpiewali singiel "Cisza" oraz "Ktoś między nami" Z.Hołdysa i A.Jantar.
Koncert Bolewice 2013 / Fot. Magdalena Ludwiczak30 czerwca w Bolewicach wystąpił wraz z grupą "Wielkich ludzi których sam powołał do występu kilka dni wcześniej. Przygotował ich taneczno-wokalnie. Można było usłyszeć największe przeboje m.in "Daj mi tę noc" Ona tańczy dla mnie" czy "Ale w koło jest wesoło" .

W lipcu po raz kolejny zaczął pracę w studio co zaowocowało 2 coverami "Wracam do domu" który został pozytywnie odebrany przez słuchaczy, Z nim będziesz szczęśliwsza Starego dobrego Małżeństwa i singlem "Cisza" który w oryginale jest wykonywany z Lorettą Kowal.
Wszystkie te covery miały premierę na oficjalnym kanale YouTube oraz Fanclubie na Facebooku.
27 lipca wystąpił na Festynie Charytatywnym dla Mai w Trzciance gdzie pieniądze zostały zebrane dla chorej Mai. Zaśpiewał m.in "Zaczekam", "Małe Szczęścia", "Pokaż na co Cię stać"


Koncert Największym wydarzeniem muzycznym w tym roku był koncert 21 marca ponad godzinny pt. "Życie to muzyka" który został wyreżyserowanym przez samego artystę. Recital odbył się w Pałacu w Trzciance na prośbę fanów. Koncert „Życie to muzyka” był spełnieniem marzenia artysty, aby zaśpiewać piosenki które go inspirują i te od których wszystko się zaczęło. Koncert poprowadziła z wielką klasą Apolonia Forysiak a kierownikiem muzycznym była Dominika Rzepa.


- Nie ukrywam, że chciałbym powtórzyć koncert "Zycie to muzyka". Recital był czymś niesamowitym. Najpiękniejsze było zobaczyć wzruszenie w oczach ludzi którzy byli na tym wydarzeniu. powiedział nam Paweł Lisek

Plany na najbliższe miesiące to koncerty i spotkania z publicznością oraz praca w studio. Szczegóły śledźcie na Facebooku

Linki do:
Koncert "Życie to muzyka"
Koncert
Fanclub na Facebooku
Oficjalny kanał na You Tube

Ostatni najnowszy cover studio Nowy TomyślWybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ładnie napisane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.