Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

36215 miejsce

Paweł Niewrzawa: Budujemy mentalność zwycięzców

- Za rok mamy u siebie mistrzostwa Europy i każdy przeciwnik musi czuć, że Polska to bardzo ciężki teren, na którym rywale nie mają czego szukać - przyznał młody rozgrywający reprezentacji.

22-letni zawodnik jest jednym z najmłodszych w kadrze. Dziś szczególnie udzieliła mu się atmosfera meczu reprezentacji Polski przed własną publicznością, wszak w takiej scenerii zagrał po raz pierwszy w karierze. - Za każdym razem w Polsce czujemy się niesamowicie i chyba każdy zawodnik to potwierdzi. Budujemy tę mentalność zwycięzców, bo przecież już za rok mamy u siebie mistrzostwa Europy i każdy nasz przeciwnik musi czuć, że Polska to bardzo ciężki teren i w ogóle nie mają tu czego szukać. Za każdym razem będziemy wychodzić z uśmiechem na twarzy - zadeklarował gracz Górnika Zabrze.

- Co jest do poprawy? To już jest pytanie do trenerów i sztabu szkoleniowego. Wydaje mi się, że wszystko jest robione z głową i idzie w dobrym kierunku - stwierdził.

- Nie oglądamy się na przeciwników, nie jest to naszym celem. Robimy wszystko, aby skupiać się na sobie i na naszej grze. Trening nigdy nie odda tego, co dzieje się w meczu, dlatego cieszymy się, że możemy grać na tym turnieju, w dodatku u siebie - zakończył.

Z Katowic dla W24 Dawid Bożek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.