Facebook Google+ Twitter

Paweł Wszołek zostaje. Transfer do Hannoveru - historia prawdziwa

Jak ktoś dziś przeczytał artykuły w niektórych mediach, to od razu zauważył że dla nich ważniejsza jest sensacja, a nie szczera prawda. Zawodnik Polonii po prostu nie jest jeszcze gotowy na taki wyjazd, i jakoś się mu nie dziwię.

Na portalach typu Weszło, czy Onet można było wyczytać jakie są powody nie przejścia Pawła do Hannoveru. Ku mojemu zdziwieniu dowiedziałem sie nawet że gracz Polonii Warszawa jest na dopingu i dlatego przestraszył sie przyjechać na testy medyczne. Nie wiem skąd zostało to wzięte, jak zostało to wywnioskowane, ale są to zwykłe oszczerstwa wobec Pawła Wszołka.

Polonista, w jednym z wywiadów wypowiedział się, że nie jest on jeszcze gotowy na takie posunięcie, ponieważ ta propozycja nadeszła tak nagle i niespodziewanie. Przy okazji powiedział jak to podczas rozmów, nie miał on nic do powiedzenia w swojej sprawie...

Również sprawa rzekomo podpisanego kontraktu przez Pawła, jest kłamstwem, ponieważ jak sam się wypowiedział podpisał tylko zaświadczenie o zdecydowaniu do określonego czasu, gdzie będzie grał, a sam kontrakt zawodnika z klubem miał podpisać dopiero po testach w Niemczech.

Dziś już wiemy, że gracz Polonii Warszawa nie zamierza się nigdzie przenosić i chciałby zostać i grać w Polonii przynajmniej do czerwca. Zapewne mocno pomieszał plany swojemu pracodawcy, ponieważ kwota ze sprzedaży zawodnika miała pójść na załatanie dziury budżetowej.

Przy okazji, gratulujemy Pawłowi powołania do reprezentacji Polski na mecz towarzyski z Rumunią i życzymy mu udanego sezonu w Polonii. PAWEŁ ZOSTAJE !

PS. Nie polecam czytać pismaków, brukowców, a redaktorom proponuję pisać zgodnie z etyką dziennikarza. :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.