Facebook Google+ Twitter

Pawlak: Część planu naprawy finansów publicznych nie do przyjęcia dla PSL

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-02-02 21:24

Wicepremier Waldemar Pawlak zaznaczył, że dla Polskiego Stronnictwa Ludowego część rozwiązań zawartych w planie naprawy finansów publicznych jest nie do przyjęcia.

"Plan rozwoju i konsolidacji finansów 2010-2011" zaprezentowany w zeszłym tygodniu przez premiera przewiduje między innymi ograniczenie wydatków publicznych i zadłużenia oraz zmniejszenie deficytu.

Minister gospodarki podkreślał w TVP Info, że rząd musi zabiegać o stanowiska dla młodych, a nie namawiać do późniejszego przechodzenia na emeryturę. Jak zaznaczył, w czasie kryzysu trzeba podejmować działania, które zapewnią jak najwięcej pracy.

Lider PSL dodał, że nie zamierza startować w wyborach prezydenckich, ponieważ ma obowiązki w rządzie. Jak dodał w TVP INFO, jego partia będzie szukała kandydata, który będzie potrafił budować konsensus. Waldemar Pawlak nie wyklucza, że w wyborach z ramienia PSL wystartuje kobieta.

Wicepremier wyjaśniał, że ostateczna decyzja o tym kto wystartuje w wyborach zostanie podjęta w debacie w obrębie partii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.