Facebook Google+ Twitter

Pawlak: Głosy na PiS będą najbardziej stracone

W poranku Tok FM, wicepremier Waldemar Pawlak krytykował ostanie przepychanki między Platformą Obywatelską a Prawem i Sprawiedliwością oraz dodał, iż PiS "to opozycja wieczna i destrukcyjna, która nie ma pomysłu na rządzenie".

- Myślę, że w tej chwili jest bardzo ważne, aby odejść od tej bijatyki. W moim przekonaniu Platforma popełnia błąd, bo bez potrzeby podnosi PiS, który nie ma pomysłu na aktywne działanie w rządzie. I tak naprawdę, PiS pogodził się z przegranymi wyborami. Głosy na PiS będą najbardziej stracone. Jest to opozycja wieczna i destrukcyjna, która nie ma pomysłu na rządzenie - komentował dla TOK FM Waldemar Pawlak.

Wicepremier wspomniał, także o najnowszej kampanijnej piosence PSL.

"Podajmy sobie ręce, trzeba uwierzyć, że ten kraj to raj" - tak brzmią słowa piosenki.

- Jest to może bardzo marzycielskie, ale jest ważne, aby w takich momentach popłynąć w marzenia i oderwać się od tej bijatyki i awantury, którą mamy na co dzień. W moim przekonaniu, jeżeli w Polsce wykażemy odrobinę sprytu i skupimy się na tym co jest naszą silną stroną, to możemy na prawdę pójść ostro do przodu w Europie - mówił dziś w poranku TOK FM Waldemar Pawlak.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Jacek Pszczółka
  • Jacek Pszczółka
  • 11.09.2011 20:54

Oddane na PSL tym bardziej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Włodzimierz
  • Włodzimierz
  • 25.08.2011 15:25

@Grzegorz Wink Można by tak wprowadzimy jeszcze grubą kreskę ,i nie pytać aferzystów którzy biorą swój początek w latach osiemdziesiątych,skąd wzięli swoje majątki.PO prostu bogaci niech zostaną jeszcze bogatszymi,a biedniejsi jeszcze biedniejszymi,bo temu służy postpeerelowski,przekształcony w neoliberalny system sprawowania władzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 25.08.2011 13:41

Pani praktykantka pisze hurtowo artykuliki i robi byki - może jeden a porządny ? @ Panie Pawlak a z którą jeszcze partią dotrwał pan do końca kadencji ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdumiewające jak wielu ludzi nadal żyje w latach osiemdziesiątych... Może czas otworzyć oczy??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po rozwiązaniu ZSL przybudówki PZPR przywłaszczyli sobie nazwę PSL i tak funkcjonują do dziś chwaląc się nie swoją ponad stuletnią tradycją .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Włodzimierz
  • Włodzimierz
  • 25.08.2011 12:00

Udział w "Nocnej Zmianie" pana premiera Waldemara Pawlaka zbliżył Polskę do rodziny państw Unii Europejskiej,a że te państwa są na równi pochyłej,no cóż Polska ma zasadniczy wpływ na środek ciężkości tej konstelacji.Niech żyje SB,WSI,ZOMO,ORMO i pan premier Donald Tusk,którzy mają teraz taki wpływ na Europę(Prezydencja Polski)Postpeerelowska Polska górą,należy pozbawić PiS jakiegokolwiek wpływu na Polaków,by "Nam" żyło się lepiej i wygodniej".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Droga Praktykantko. NAPRAWDĘ piszemy naprawdę łącznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 25.08.2011 09:58

I tu pan Pawlak ma rację! :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.