Facebook Google+ Twitter

Pawlak ma dla Tuska propozycję nie do odrzucenia

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-19 07:28

„Nawet źdźbła - prawdy w tym nie ma" - w ten sposób premier Donald Tusk skomentował doniesienia o rychłej rekonstrukcji rządu. Zapewnił też, że w kwestiach obsady stanowisk współpraca z PSL układa się bardzo dobrze, a wszelkie decyzje podejmuje wspólnie wicepremierem Waldemarem Pawlakiem.

Premier, który przebywa z wizytą w Santiago de Chile, powiedział jednak, że jeśli będzie potrzeba zmian, to „nie będzie świętych krów". Na razie jednak żadnych poważnych ruchów kadrowych nie przewiduje. Donald Tusk powiedział, że do sierpnia będzie szansa na precyzyjną ocenę ministrów. Jak podkreślił, przegląd ministerstw będzie dotyczyć zarówno pracy szefów poszczególnych resortów, jak i ich planów w kontekście przyszłorocznego budżetu.

Według "Newsweeka", po powrocie premiera z Ameryki Południowej, ludowcy przedstawią mu propozycję nie do odrzucenia - będą postulowali zwiększenie swojego udziału w "odpowiedzialności w rządzie". Według tygodnika, ta elegancka formuła kryje proste żądanie - więcej stanowisk i to na najwyższym szczeblu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.