Facebook Google+ Twitter

Pawlak poleciał na zjazd helikopterem, "bo drogi są fatalne"

Waldemar Pawlak jedzie czy leci, jakoś mu w rządzie się kleci. Media wiedzą wszystko. Dzisiejszy "Fakt" pisze, iż Waldemar Pawlak poleciał na zjazd helikopterem, na "specjalne zamówienie dla wicepremiera". Poleciał daleko, aż w Lubuskie.

Sonda

Lubisz wicepremiera Pawlaka?

Ławy rządowe, od lewej: premier Donald Tusk oraz wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak, podczas posiedzenia Sejmu, 27 bm. W drugim rzędzie, od lewej: minister kultury Bogdan Zdrojewski i minister spraw wewnętrznych Jacek Cichocki. / Fot. PAP/Andrzej HrechorowiczCzy pracuje, czy leży - Waldkowi lud wierzy. Ta rymowanka - mimo jej prostoty - ma w sobie coś z ludowej prawdy. Nie tak dawno wicepremier Waldemar Pawlak objawił narodowi, że nie warto być ubezpieczonym w ZUS, bo to niezbyt pewna ubezpieczalnia na przyszłość.

Ostatnio opuścił posiedzenie rządu, gdy ważyły się losy nowej ustawy emerytalnej. Potem powiedział, że nie był na rządzie z powodu pilnych spraw w straży pożarnej. Dziś też był w straży – poleciał helikopterem. "Bo drogi są fatalne". To kolejna prawda, którą wicepremier ludowy objawił ciemnemu ludowi.

Przed tym, nim Pawlak będzie ponownie wybrany na szefa PSL – powie jeszcze kilka prawd takich, o których lud wie, ale nie ma pewności, co do ich realiów. Dowiemy się być może, że Euro 2012 w Polsce wciąż jest zagrożone, nie tylko z powodu złych dróg czy przygotowywanych manifestacji przez PiS i Solidarną Polskę. Nie odbędzie się, bo są u nas od dawna terroryści, tylko służby specjalne nie potrafią ich wykryć.

Powie zapewne Polakom o tym, że premier Tusk sprząta biurko, gdyż wkrótce ze względu na złe notowania - zamierza ustąpić z funkcji, a jego miejsce zajmie Grzegorz Schetyna lub dawny kolega premiera, Janusz Palikot. Uświadomi nam, że w ramach odejścia z funkcji – premier Tusk dogadał się z o. Rydzykiem i przyznał miejsce na multipleksie dla Telewizji Trwam. W tej sytuacji abp Michalik wytargował u Tuska decyzję, że księża nie będą musieli płacić na swoje emerytalne ubezpieczenie.

A, co dziś powie strażakom – podadzą na tacy media. Powie zapewne coś arcyciekawego, wszak wicepremier mówcą jest wspaniałym i czasem nawet palnie kawałem lub rzeknie mądrość świętą z ludu wziętą. Kiedyś rzekł był w Sejmie posłom, że kura najpierw jajko zniesie, a dopiero potem gdacze. Dodał przy tym, że nasi polityczni przeciwnicy gdaczą, nawet kiedy nie potrafią jajka znieść. Dostał za to nagrodę – I miejsce w IV edycji plebiscytu "Srebrne Usta".

Tak, więc srebrnousty wicepremier Waldemar Pawlak poleciał helikopterem do strażaków na zjazd Ochotniczych Straży Pożarnych, który obradował w woj. lubuskim. Ponieważ z Warszawy było daleko i drogi kiepskie - otrzymał w prezencie od braci strażackiej przelot za darmo, czyli na koszt ZOSP RP. Sęk w tym, że budżet OSP to głównie pieniądze z budżetu państwa i samorządów. Ale nie o to chodzi. Strażacy chcieli wysokiemu gościowi jak najlepiej dogodzić.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (59):

Sortuj komentarze:

jorg
 • jorg
 • 03.05.2012 19:50

No i tak sobie chłopaki latają,raz jeden raz drugi.A co mają bidusie zrobić jak nie ma dróg.
Polatać,powarczeć jeden na drugiego ,haratnąć w gałę i już jakoś rażniej czas zleci do wypłaty.
A kto ich rozliczy?kto im zabroni ???My jedynie możemy poczekać do następnych wyborów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
z. tomczyk
 • z. tomczyk
 • 03.05.2012 09:09

Ten jełop wicepremier Pawlak POwinien POdróżować starą drezyną strażacką , a nie helikopterem. POwinno się tego nieroba natychmiast obciążyć za zużyte paliwo, tak jak to się robi na zachodzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kartofel
 • Kartofel
 • 02.05.2012 21:36

O jej chyba pomyliłeś strony, i jesteś tu przypadkowo pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 vc _2
 • vc _2
 • 02.05.2012 18:48

O jej ! co za strona ? Sami pisowcy, popisują się swoją erudycją .

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
 • edwin
 • 02.05.2012 16:26

Pawlak zrobił postęp, co u chłopa to rzadkie zjawisko. Do tej pory latał boso na kurwy do sąsiedniej wsi, a teraz przemieszcza się helikopterem ! Oto chłop postępowy !! A co "'se bydzie żałowoł' " dyć un je jenerał w OSP ! Taka to od wieków chłopska mentalność !

Komentarz został ukrytyrozwiń
~antywyborca
 • ~antywyborca
 • 02.05.2012 16:04

Chamów na taczkach powinni wozić! Nie to dziwne lecz to,że naród polski tyle potrafi narzekać tyle popłakiwać! A ja pytam Was?Kto ich wybrał,że robią to co robią!Przestańcie jazgotać psim skowytem! Na następne wybory zamiast głosować to idżcie się pomodlić o zdrowie bo o rozum już dla was za póżno!

Komentarz został ukrytyrozwiń
LUX POST
 • LUX POST
 • 02.05.2012 15:54

TEN PAWLAK TO SPIOCH LENIWIEC ,,PSELDONIM NIEROBOL,,TEGO DUPKA POWINNI WSADZIC W TU-154 I WYSLAC WRAZ ZTYM BADZIOWSKIM RZADEM W KOSMOS

Komentarz został ukrytyrozwiń
LUX POST
 • LUX POST
 • 02.05.2012 15:54

TEN PAWLAK TO SPIOCH LENIWIEC ,,PSELDONIM NIEROBOL,,TEGO DUPKA POWINNI WSADZIC W TU-154 I WYSLAC WRAZ ZTYM BADZIOWSKIM RZADEM W KOSMOS

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rebeka G
 • Rebeka G
 • 02.05.2012 09:37

Nie cierpię Pawlaka i nienawidzę zdrajcy Tuska.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 02.05.2012 09:34

Tusk i tak pójdzie siedzieć za współudział w zamachu smoleńskim. Kaczyńskim będą inne pokolenia stawiać pomniki ,a Tusk pozostanie zdrajcą do końca świata .... tak przejdzie do historii i nikt tego nie zmaże choćby bardzo chciał ! Taka jest rola zdrajcy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.