Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23889 miejsce

Pawłowicz chce leczyć homoseksualistów

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-03-10 04:56

Poseł PiS Krystyna Pawłowicz chce wyleczyć polskich homoseksualistów. Domaga się na to pieniędzy od ministerstwa zdrowia i wskazuje nawet organizację, która pomoże jej wyeliminować homoseksualizm z Polski.

 / Fot. print screen / youtube.plKrystyna Pawłowicz nie ustępuje w swej nienawiści. Zaapelowała ostatnio o leczenie homoseksualistów i zawnioskowała, aby odbywało się to za pieniądze z budżetu państwa. "W ogóle nie interesują mnie środowiska mniejszości seksualnych i wyrazy ich oburzenia. Mnie interesują ludzie, którzy cierpią z powodu swojego homoseksualizmu i chcą z niego wyjść, a nie ci, którzy na tym cierpieniu odprawiają swoje tańce" - powiedziała dla Onetu. W jej ocenie homoseksualizm jest "chorobą", którą trzeba leczyć.

W interpelacji poselskiej skierowanej do ministra zdrowia zadała pięć pytań. Jest wśród nich pytanie o Stowarzyszenie Pomoc 2002 z Radomia. Metody "leczenia" homoseksualistów w tej organizacji pokazano 2 miesiące temu w jednym z odcinków programu Tomasza Sekielskiego "Po prostu". Młody chłopak został wysłany na taką "terapię", miał ze sobą ukrytą kamerę i mikrofon. Kontrowersyjna terapia polegała na dotykaniu i przytulaniu się z innymi mężczyznami, a nawet spaniu w jednym łóżku. Kamera zarejestrowała niemoralne propozycje jakie podstawiony przez dziennikarzy chłopak otrzymywał od 56-letniego Mirosława Ch., prezesa stowarzyszenia Pomoc 2002, na które teraz poseł Krystyna Pawłowicz chce zdobyć dofinansowanie z budżetu państwa.

Obejrzyj odcinek programu "Po prostu"

W interpelacji poseł PiS zwraca uwagę na pozytywne, jej zdaniem, skutki działań Pomocy 2002. "Świadectwa ich (byłych homoseksualistów - red.) osobistych, dramatycznych doświadczeń walki z homoseksualizmem pokazują skalę ich cierpień, pokazują związek ich zachowań z urazami z dzieciństwa, dawnymi emocjami, uczuciami, ranami, które nigdy nie zostały uleczone. Pokazują ich pragnienie akceptacji i miłości niespełnione w przeszłości, których efektem jest późniejszy problem homoseksualizmu" - podkreśla.
 / Fot. print screen / tvp.pl
1. Czy nie uważa Pan, iż działania Rządu, a zwłaszcza Premiera, zamiast usilnego popierania projektów ustaw przewidujących różne udogodnienia dla osób homoseksualnych, utrwalających w istocie cierpienia, zwłaszcza tych, którzy chcieliby powrotu do normalnego życia, winny pójść w kierunku wspierania działań umożliwiających osobom z problemem homoseksualizmu podjęcie właściwej terapii?
2. Czy państwowe jednostki służby zdrowia prowadzą jakieś konkretne formy pomocy i terapii dla osób homoseksualnych? Czy w ogóle zajmują się problemami tych osób? W jaki sposób? Kto i gdzie?
3. Czy Minister Zdrowia wspiera poprzez swe programy - pozapaństwowe inicjatywy pomagające homoseksualistom w wyjściu z ich problemów?
4. Jakie działania Minister Zdrowia podejmie by wspomóc istniejące grupy wsparcia dla wyjścia z homoseksualizmu, w sytuacji, gdy istnieje na tego typu działalność duże zapotrzebowanie?
5. Czy istnieją organizacyjne i finansowe możliwości pomocy organizacjom typu Stowarzyszenie POMOC 2002 w wykonywaniu ich działalności?


Według Pawłowicz, udana terapia skutkuje wyjściem z zachowań homoseksualnych w ok. 10 proc. przypadków. A niektórzy uczestnicy grup wsparcia zakładają rodziny i stają się rodzicami. W piśmie przedstawia dane, z których wynika, że w ciągu 11 lat działania do Pomocy 2002 zgłosiło się ok. 3 tys. osób.

Czekam na odpowiedź ministra zdrowia, która może być tylko jedna, ale w różny sposób sformułowana, bo Arłukowicz nie jest już posłem lewicy tylko ministrem Platformy. Czekam też na kolejną falę poparcia dla pomysłu Pawłowicz, falę zalewającą fora internetowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (140):

Sortuj komentarze:

Poznańscy studenci zainicjowali akcję " HOMOTERAPIA " .Odwiedzają profesorów , którzy poparli panią Pawłowicz i proszą o leczenie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Równie dobrze można by powiedzieć, że adopcja dziecka przez starą pannę, czy kawalera jest bez sensu.
W sumie to patrząc realnie większość matek samotnie wychowujących dzieci nastawia je przeciwko facetom, albo tworzy maminsynka lub opiekuna na starość i robi w ten sposób krzywdę na całe życie.
Wychowanie przez dwie osoby może się okazać jednak lepsze. Tak naprawdę to nie jest kwestia upodobań łóżkowych tylko charakteru i talentu pedagogicznego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze dodam jedynie, że nie uważam, iż osoby homoseksualne są niepotrzebne w społeczeństwie. Mówię tylko o tym, jak daleko mają byc posunięte regulacje prawne wobec osób homoseksualnych.
Jeżeli regulacje prawne będą skierowane w kierunku hołdowania sytuacjom nienaturalnym, marginalnym społecznie, to nie bardzo rozumiem jaki to mam miec sens. Wiele małżeństw stara się o przyznanie prawa do adopcji. Obawiam się, że pod naciskiem medialnym pary homoseksualne będą takie prawo uzyskiwac o wiele łatwiej. Nie jeden paradoks można dostrzec w regulacjach prawnych naszego kraju a jeszcze większe zdarzają się podczas ich interpretacji. Zachował bym maksymalną dawkę zdrowego rozsądku w zakresie adopcji dzieci przez pary homoseksualne. I w zasadzie moje wypowiedzi ograniczają się do tego tematu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Grzegorz Wink - no właśnie. I w związku z tym niech się kochają jak najmocniej, ale dzieci niech wychowują pary hetero. Oczywiście jest to moje zdanie, z którym można się nie zgodzic. Jednakże sytuacja, gdzie pary homo mogłyby adoptowac dzieci wydaje mi się skrajnie nienaturalne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Idąc torem rozumowania pana Hampela, że:
"predyspozycje i cechy poszczególnych osobników w ramach danego gatunku decydują, czy dane będzie takiemu osobnikowi uczestniczyc w procesie rozmnażania."

- homoseksualiści też są naturalni. Mają oni takie, a nie inne cechy które powodują że wybierają towarzystwo innych homo i nie przekazują swoich genów dalej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Andrzej Chorążkiewicz - niestety nie jest to prawdą, że staropanieństwo, czy starokawalerstwo jest niezgodne z prawami natury. Jest zupełnie odwrotnie. To właśnie predyspozycje i cechy poszczególnych osobników w ramach danego gatunku decydują, czy dane będzie takiemu osobnikowi uczestniczyc w procesie rozmnażania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rafał Kawalec


A może faktycznie da się udowodnić, że życie z "dwoma ojcami" daje gorszą traumę niż dom dziecka?

Znam kogoś z domu dziecka - twierdzi, że każdy z nich wolałby mieć dwóch tatusiów czy dwie mamusie zamiast żadnych. I że ktoś kto ma rodziców po prostu nie pojmuje jaki to koszmar być wychowankiem domu dziecka...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warchoł jak sama nazwa wskazuje to warchoł tak myśli tak żyje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem jak sie leczy homoseksualistów i czy w ogóle się leczy !
Jedno jest pewne, jak mężczyzna będzie miał wybór kochać się fizycznie z Pawłowicz czy ze swoim dotychczasowym partnerem, wybierze partnera !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Homoseksualiści, geje uprawiają seks publicznie na oczach innych w tym dzieci. Są tego opisywane w prasie przykłady. Gratulacje popierajcie ich dalej. !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.