Facebook Google+ Twitter

Pawłowicz dziękuje po rosyjsku "Polityce". Zobacz!

Z nieoficjalnych źródeł wynika, że Krystyna Pawłowicz zostanie zaliczona do grona najgorszych posłów. Pawłowicz postanowiła podziękować za to wyróżnienie i zrobiła to w języku rosyjskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Noooo... to wcześniej urodzeni mamy przechlapane u pani poseł, bo trochę tego języka nas pouczyli... Ale, tak jak piszecie w komentarzach, ona też jest w klubie... Jeżeli jest to źle widziane... a może nawet to zbrodnia jest...? - to dalszej kariery ona u Zbawcy Jarosława nie zrobi...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawłowicz złośliwie zarzuca dziennikarzom "Polityki" bliskość języka rosyjskiego, ale sama dość biegle nim włada. Chyba też jest jej bliski...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.09.2013 20:37

Marek, zgadzam się. Pani Paradowska prowadzi w "Superstacji" program "Rozmowa dnia". Poziom studenta dziennikarstwa :) To moja subiektywna opinia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Elu, przywalenie Janinie Paradowskiej akurat podobało mi się... Ponieważ ta kobietka już chyba powinna dać sobie spokój z "redaktorzeniem"... Ona w ogóle przychodzi do pracy nieprzygotowana... bo chyba sobie myśli, że już jest taką gwiazdą, iż poradzi sobie w każdej sytuacji. Tymczasem w wielu przypadkach zauważyłem, że była wielka improwizacja, "przejęzyczenia" i wpadka za wpadką. A już najbardziej "kombinowała" kiedyś w rozmowie z nowo powołanym ministrem transportu, Sławomirem Nowakiem. Jak ktoś chce, może poszperać w archiwach TOK FM i odsłuchać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.09.2013 20:20

Język rosyjski jest pięknym językiem. Dziękuję posłowi Pawłowicz za przypomnienie jego piękna. HA! Wszystko zrozumiałem, dużo pamiętam ze szkoły :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panią Pawłowicz tak " wysoko " ocenili wszyscy[ 26] dziennikarze akredytowani w Sejmie .
Dlaczego oberwało się pani Janinie Paradowskiej tego nie wie nikt .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ziazi w główkę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak widać i słychać, pani Pawłowicz jest z językiem rosyjskim na bieżąco, bo posługuje się nim poprawnie, swobodnie, aczkolwiek z polskim akcentem, co wskazuje na utrzymywanie bliskich kontaktów w tym języku na bieżąco.
Jakis towariszcz ZNIEWALA ją do tego knutem i ruskim butem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.