Facebook Google+ Twitter

Październik za nami. Sprawdź, komu przyznaliśmy awanse!

Jak co miesiąc, przy niektórych nazwiskach pojawią się nowe tabliczki, oznaczające Wasz awans w serwisie. Sprawdźcie, kto tym razem otrzymał wyróżnienie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Panie Damianie Leciak na potwierdzenie moich słów o współpracy przedstawiam dowód http://www.olsztyn24.com/search/?PHPSESSID=&s=rafa%C5%82+miko%C5%82ajski

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Łukaszu Wolski ja nie naciskam na redakcję tylko napisałem co myślę.
Panie Rafale Mikołajski to dziwne, że pan współpracował tam a nagle tu za darmo, ale to pana sprawa. Może niech każdy robi swoje i tyle

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co ma staż na w24 do oceniania innych? Każdy ma tutaj równe prawa, po to jesteśmy by komentować, wymieniać się uwagami, spostrzeżeniami.

Zgodnie z pana logiką, nie powinien pan oceniać moich artykułów, bo mam tutaj zdecydowanie dłuższy staż od pana.

A strona ta też chyba nie jest od wyrażania smutków. To jest w końcu jakaś forma nacisku na redakcję, czego powinniśmy zdecydowania unikać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przy okazji proponuje zakończyć tą dyskusję w tym momencie bo do niczego ona nie prowadzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Andrzeju ,że próbuje pan być ironiczny to pana problem. Dlaczego nie współpracuje z redakcjami,które wymieniłem to już jest jedynie sprawa między mną a redaktorem naczelnym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Rafale Mikołajski to, że pan współpracował tam to dobrze. Mówię o stażu tutaj. Ja tylko wyraziłem opinie co robię i dlaczego nie jestem wyżej. Nie jestem zły na redakcję bo mają swoje zasady przyznawania tylko powiedziałem, że przykro i nic więcej. Napisałem, że szkoda, ale nie oznacza, że jak nie będę miał to dalej nie będę tego robił bo będę i niezależnie od pana opinii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

to,że tu jestem za krótko to nie oznacza,że z mediami nie miałem nigdy do czynienia,współpracowałem zarówno z portalami lokalnymi takim jak na przykład Olsztyn24.com czy z radiem UWM FM i jakoś nie czuję,żebym miał za mały staż. Ale oczywiście pan Leciak zawszę będzie miał swoich zagorzałych obrońców no i tylko się należy z tego cieszyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Rafale Mikołajski ja nikomu nie zazdroszczę bo nie ma czego. Pokazuje to co się dzieje u mnie na zdjęciach jakie by nie były(cytat z naczelnego: (nawet można robić puszką po coli). A tak na poważnie to chodzi o to, że oprócz tego również promuje serwis za darmo i chce robić za swoje banery czy logo. Jak nie dostanę to się nic nie stanie bo będę dalej robił. Napisałem jedynie, że jest mi przykro i tyle. Ja panu nic nie ujmuje. Są lepsze i gorsze galerie. To samo mógłbym powiedzieć o pana zdjęciach a się nie wypowiadam
Panie Andrzeju Chorążewicz po prostu pan Rafał pewnych rzeczy nie zrozumie bo jest tutaj za krótko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

każdy kiedyś awansuje a przez pana Leciaka przemawia zwykła ludzka zazdrość takie samo uczucie jak każde inne.Ale skoro Pan naprawdę nie widzi różnicy klas między zdjęciami to ja niestety nie będę pana przekonywał bo mija się to z celem. Nie dostałem również awansu no trudno nie teraz to kiedyś indziej a jak nie to nie jestem tutaj po to,żeby awansować ale po to,żeby przekazywać to co czego byłem świadkiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje i życzenia owocnej pracy. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.