Facebook Google+ Twitter

Pazur Festiwal - zgłoszenia tylko do końca lipca

Jest to reaktywacja festiwalu, który odbywał się w Trzebnicy w latach 80. ubiegłego stulecia. W szranki stają amatorskie zespoły uprawiające rocka. Rywalizują o cenne nagrody i uwielbienie publiczności.

10 września 2011 roku (sobota) o godz.10.00, w Parku Pałacowym w Strzeszowie rozpocznie się druga odsłona imprezy Pazur Festiwal. Jest to reaktywacja festiwalu, który odbywał się w Trzebnicy w latach 80. ubiegłego stulecia. Nazwa to nic innego jak: Przegląd Amatorskich Zespołów Uprawiających Rocka. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze 12 zespołów, które zaprezentują się publiczności podczas festiwalu.Trzeba przyznać, że jury będzie miało twardy orzech do zgryzienia, bowiem zainteresowanie imprezą jest spore. Chęć uczestnictwa zgłosiło już przeszło 70 zespołów. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa wraz z końcem lipca, dlatego jeśli ktoś ma chętkę zagrać podczas tegorocznej odsłony "z pazurem", musi się pośpieszyć.Listę zgłoszonych zespołów, regulamin i więcej informacji odnaleźć można na stronie Organizatora - Fundacji Promocji Artystów La Villa Strangiato: www.pazurfestiwal.pl. Także na Facebook'u jest pazurowy fan page.Dodam jeszcze, że w ubiegłym roku było o co rywalizować, bowiem dla trzech pierwszych miejsc przewidziano nagrody, a były to: sesja nagraniowa w Studio ODBIORNIK, utworzenie strony internetowej zespołu przez firmę Infosignus, podwójna stopa perkusyjna nowej generacji Czarcie Kopyto. W tegorocznym regulaminie także znajduje się punkt traktujący o tym, że Organizator zapewnia pulę nagród dla najlepszych zespołów. Zatem: Amatorzy, Uprawiający (szeroko pojętego) Rocka - do boju!W Kurierze Trzebnickim czytamy: "Przewidziane jest miejsce na rozbicie namiotów, będzie co zjeść i czego się napić. Dużo muzyki, świetny klimat, pałac i ognisko. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich fanów dobrej rockowej muzyki w dniu 10 września 2011 właśnie do tego miejsca."Zatem: zapraszamy!Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

W związku z tym, że kilka zespołów wycofało się, w rozpisce nastąpiła korekta. Obecnie plan na jutro wygląda następująco:

1. The Colonists godz. 13:00-14:00
2. Wolf & The Motherfuckers godz. 14:00 - 15:00
3. Grupa Podwyższonego Ryzyka 15:00 - 16:00
4. HOA godz. 16:00 - 17:00
5. Nurth godz. 17:00 - 18:00
6. Splot godz. 18:00 - 19:00
7. Killsorrow godz. 19:00 - 20:00
8. Veal godz. 20:00 - 21:00
9. Cockroach godz. 21:00 - 22:00
10. People Of The Haze godz. 22:00 - 23:00

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzisiaj ukazała się pełna lista zespołów, które wystąpią podczas tegorocznego Pazur Festiwalu. Oto ona:

1. Trzynasta w Samo Południe | Wrocław
2. Wolf & The Motherfuckers | Wrocław
3. Grupa Podwyższonego Ryzyka | Wrocław
4. Killsorrow | Kraków
5. Koniec | Poznań
6. Mirash | Bytom
7. HOA | Wrocław
8. The Colonists | Ząbkowice Śląskie
9. Nurth | Dobroszyce
10. Suckers Train Blues | Kraków
11. Veal | Mieroszów
12. Splot | Syców/Wrocław

Nie pozostaje zatem nic innego, jak wszystkim życzyć dobrej zabawy, na którą - w imieniu Organizatorów - raz jeszcze serdecznie zapraszam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.