Facebook Google+ Twitter

Peace Train i Festiwal Kultur Świata w Berlinie już 2 i 3 lipca

Niecodzienna okazja na przygodę w Berlinie, poznanie kultur świata "w pigułce" oraz znalezienie się w międzynarodowym gronie ludzi, którzy przybędą z ponad 150 krajów, a wszystko to odbędzie się na niesamowitym Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

Festiwal Kultur Świata odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Berlinie 2-3 lipca 2011 r. z okazji 30-lecia The Art Of Living Fundation. To wyjątkowe wydarzenie połączy wszystko to, co najlepsze w komercyjnych festiwalach: koncerty, wystawy, taniec, kuchnie świata, park z różnymi szkołami jogi, goście VIP oraz medytacja/modlitwa na 70 000 osób w intencji pokoju na świecie.

Festiwal celebruje różnorodność kultur świata. Na festiwalu odbędą się m.in.: koncert na 2000 gitarzystów, 1000 bębnów oraz wyjątkowe przedstawienie na 30 fortepianów. Wokół stadionu będzie można poznać kulturę wszystkich kontynentów, dzięki przygotowanym w tym celu specjalnym pawilonom.

To wydarzenie nie jest cykliczne, odbędzie się tylko w tym roku!

Więcej o Festiwalu: Festiwal Kultur Świata - wszystkie kontynenty w jednym miejscu!

Normalnie bilet kosztuje od 30 do 70 euro, jednak są ufundowane 2 pociągi – Peace Train - które łącznie zabiorą 1200 osób za symboliczną kwotę 40 złotych!
Wyjazd w sobotę rano z Warszawy, powrót niedzielę około południa. Na miejscu otrzymasz wejściówkę na jeden, sobotni dzień festiwalu.

Jest to niezwykła okazja na przeżycie przygody, zaoszczędzenie pieniędzy oraz poznanie ludzi
i kultury z całego świata.

Kontakt i info: pociagpokoju@gmail.com

Uwaga dla zgłoszeń indywidualnych:

Peace Train cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, pragniemy zapewnić skorzystanie z tej okazji możliwie największej liczby osób, dlatego prosimy kierować zgłoszenia przez stronę www.artofliving.pl (formularz zgłoszeniowy). Rezerwacja jest aktualna po wpłaceniu 40 pln kosztów administracyjnych, w ten sposób zabezpieczamy miejsce przed niewykorzystanymi rezerwacjami ludzi, którzy piszą, że będą, jednak decyzję podejmują w ostatniej chwili, zatrzymując miejscówkę.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Grupy znajomych są rozumiane jako zgłoszenia indywidualne.

Do zobaczenia!

Więcej szczegółów:

www.facebook.com/event.php?eid=181022045285448
www.worldculturefestival.org

Fundacja Art of Living jest jedną z największych na świecie organizacji pozarządowych opartych na wolontariacie, zarejestrowanej przy ONZ, która działa w 151 krajach prowadząc działalność edukacyjno-charytatywną. W kursach przez nią organizowanych wzięło udział ponad 30 milionów osób!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.