Facebook Google+ Twitter

"Pedałów rozstrzelać" czy "dla przykładu wypatroszyć"?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-01-22 04:37

Stanisław Pięta, poseł PiS zamieścił w niedzielę na swoim profilu na Facebooku komentarz do wypowiedzi prof. Jacka Bartyzela, dotyczącej holenderskiego pomysłu stworzenia osiedli dla homofobów. Dlaczego posłowi wolno używać takiego języka?

Sonda

Czy to, że Anders Breivik znał Biblię, pismo Ojców Kościoła, usprawiedliwia jego czyn?

materiały wyborcze / Fot. Stanisław PiętaProfesorowi Jackowi Bartyzelowi bardzo nie spodobał się pomysł stworzenia osiedli dla homofobów. Przypomnijmy, mer Amsterdamu chce, aby mieszkańcy, którzy dopuszczą się ataku na osoby o innej orientacji seksualnej byli eksmitowani do kontenerów na uboczu miasta. Jeśli atak się powtórzy pobyt w kontenerze ulega automatycznemu przedłużeniu. I choć wiadomo już, że to tylko plotki, Bartyzel swoje niezadowolenie wyraził na Facebooku. Na tym jednak nie koniec. Podał receptę, jak walczyć z "pedalską tyranią". Podchwycił ją poseł Stanisław Pięta, znany z niechęci do homoseksualistów. Zacytował profesora, a od siebie dodał, że lepsza humanitarna śmierć przez "rozstrzelanie" niż hańbiąca na szubienicy.

Dla przykładu wypatroszyć...

"Kiedy mamy do czynienia z jawną już pedalską tyranią to konserwatyście pozostają cztery tylko, jak się wydaje, opcje możliwej reakcji" - zaczyna wyliczać prof. Bartyzel, znany konserwatysta i monarchista, odznaczony w 2006 roku przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Pierwszą z opcji profesor nazywa konserwatywno-katolicko-augustyńską, a chodzi w niej o to, że "każda, nawet najbardziej nikczemna władza, pochodzi od Boga, choćby jako Jego dopust, modlić się o nawrócenie srożącego się tyrana, a jeśli to nie nastąpi, uznać, że Bóg każe nas tak za nasze własne grzechy i z modlitwą na ustach pójść na męczeństwo w nadziei przyszłej chwały".

Kolejna, konserwatywno-katolicko-tomistyczna ma przeprowadzić według profesora staranną analizę "czy tyrania ta osiągnęła już poziom skrajnego przyrostu", czy w razie buntu jest szansa na poprawienie sytuacji. To ta opcja pozwala na znalezienie autorytetu publicznego. Trzecia opcja, nazwana konserwatywno-katolicko-tomistyczno-karlistowską uznaje bez sprzeciwu, że "tyranobójstwo jest nie tylko dozwolone, ale jest obowiązkiem", należy bowiem powiesić rajców Amsterdamu za prawo, jakie wymyślili.

Ostatnia, czwarta opcja nosi nazwę konserwatywno-rewolucyjno-chuligańskiej i pozwala zebrać "normalnych mieszkańców miasta" i nakazać uzbroić im się w "rewolwery, broń myśliwską, noże kuchenne" i wysłać pod ratusz, aby obalić ten zarząd, powiesić rajców i "pedalskich aktywistów". "A najlepiej jeszcze ich dla przykładu wypatroszyć. Którą opcję Państwo wybieracie?" - pyta cynicznie profesor, który studiował na uniwersytecie filologię polską.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (45):

Sortuj komentarze:

@Paweł Urbański. Mam pytanie do Pana. Na początku lat dziewięćdziesiątych, bodajże w 1993 roku w Warszawie w Wyższej Szkole Handlowej było Porozumienie Prawicy. Czy Pan tam wówczas był. Wówczas była KPN. Jeszcze nie było podziału na KPN i na KPN Adamka Słomki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Man In Black. Bardzo dobrze zrobiłeś.
Te słowa maja brzmieć niczym mantra: Komentarz został usunięty! Powód usunięcia: komentarz nawołuje do nienawiści ze względu na orientację seksualną

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Paweł Urbański
Przecieram oczy, czytając Pana komentarz. I odsyłam tutaj (punkt 4 i 5):
http://www.kpn.org.pl/program.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaś odnośnie Pana Kolegi Autora: od takiej sondy lepszy jest jej brak. Nie głosowałem w niej i nie ciekawi mnie jej wynik.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda czasu i komputera na dyskusję z facetem, który: 1) ma takie pojęcie o historii Europy oraz jej cywilizacji jak kataryniarz sprzed pierwszej wojny światowej o wyższej matematyce, 2) uważa się za sztandarowego katolika przedsoborowego i wielkiego myśliciela konserwatywnego, a rozumuje niczym kalwinista z czasów wojen religijnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"takich jak Stanisław Pięta nie wybierać do żadnych gremiów a tym bardziej jako polskich parlamentarzystów."

Życzę Panu dobrej pamięci w wyborach parlamentarnych w 2015 roku. I intuicji, by nie wybrać kolejnego farbowanego lisa, co to mu na plakacie dobrze z oczu patrzy, a potem wypisuje bzdury na portalach społecznościowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Wiesław Ziemioniecki

Jestem Twoim fanem. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właśnie jest moje przesłanie:
Tolerancja wobec ludzi z inną preferencja seksualną a przede wszystkim eliminowanie takich ludzi jak Stanisław Pięta z przestrzeni publicznej.Możemy to zrobić przy najbliższych wyborach, takich jak Stanisław Pięta nie wybierać do żadnych gremiów a tym bardziej jako polskich parlamentarzystów.

Tacy ludzie jak ten Stanisław Pięta nie maja prawa tak się wypowiadać i hańbić polski sejm.
Dlatego należy takie wredne wypowiedzi tępić.
Niech każdy wie, że w PiS znajdują się właśnie tacy ludzi, NIESTETY POSŁOWIE!

Niech to będzie ostrzeżenie i przestroga przed takimi ludźmi, przed PiSem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Tolerancja i eliminowanie takich ludzi jak Stanisław Pięta z przestrzeni publicznej."

Zabawny i skłaniający do refleksji antagonizm panu wyszedł. Jednych tolerować, drugich eliminować. Panowie, żrąc się dalej, dajecie tylko satysfakcję jegomościom z PiS-u, którzy jedyne, co potrafią, to dzielić społeczeństwo na ultrapatryjotów/ultrakatolików oraz zdrajców Ojczyzny. Sprzeciw wyraźmy przekazując sobie symboliczny znak pokoju. Mamusia wyrobiła mi piękny nawyk - jak walnąłem brata w pysk, to zawsze kazała mi go potem przeprosić i przytulić. Tak i państwu polecam.

Vince in bono malum!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju.
Z całym szacunkiem do Pana i do Pana bardzo rozsądnych komentarzy.Cenię sobie Pana opinie gdyż wielu otwierają oczy na rzeczywistość. Często ma Pan trzeźwe spojrzenie na to wszystko, co się dzieje wokół nas. Proszę przyjąć to do wiadomości co zacytuję po pan Marcie Jenner , a która cenie.Pisze rozsądnie, mądrze i oczywiście tonuje dyskusję wprowadzając spokój.
[ "I znów nie mogę się z Panem zgodzić: "Pięty trzeba pominąć milczeniem wstydząć się tego że takie indywidua są." Pomijanie milczeniem w tym przypadku przypomina zamiatanie pod dywan. Zachowania posłów, które uważamy za naganne, należy stanowczo napiętnować. A wstydzić się powinno samo indywiduum oraz ci, którzy zapewnili mu miejsce na liście wyborczej.]

Czytaj wiecej: link ]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.