Facebook Google+ Twitter

Pedofil z Krakowa usłyszał zarzuty

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-14 19:05

Prokuratura postawiła zarzut pedofilii 29-letniemu mieszkańcowi okolic Wieliczki. Zarzuca mu zgwałcenie dwóch dziewczynek i usiłowania trzeciego gwałtu. Śledczy twierdzą, że ofiar mogło być więcej. Mężczyźnie grozi 12 lat więzienia.

Pedofil prowadził na pozór normalne życie - pracował, był żonaty. Jednak przez wiele lat wykorzystywał dziewczynki i straszył je, że jeśli komukolwiek powiedzą o swoim dramacie, stanie im się krzywda. Śledczy przypuszczają również, że rodzina jednej z ofiar mogła wiedzieć o tym, jaka krzywda się jej dzieje. Mimo to nie zgłosiła się na policję.

Pierwsze informacje w sprawie pedofila pojawiły się niedawno, były jednak bardzo nieformalne. Do funkcjonariuszy dotarły plotki, które wymieniali ze sobą ludzie - także dzieci.

Wciąż nie wiadomo, ile dziewczynek mógł skrzywdzić podejrzany, prawdopodobnie było ich kilka. Ofiarami zboczeńca były 12, 13-latki. W domu mężczyzny policjanci znaleźli kilkaset płyt z treściami pedofilskimi. Na niektórych podejrzany zamieścił zdjęcia swoich ofiar i filmy z ich udziałem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.