Facebook Google+ Twitter

Pedofilii w muzułmańskiej szkole nie było - brytyjska policja

Trzej pracownicy międzynarodowej muzułmańskiej szkoły średniej (z internatem) dla dziewcząt (od lat 11 do 16) działającej w Anglii zostali wczoraj zwolnieni z aresztu z braku dowodów. Dalszego ciągu tej sprawy nie będzie.

Nowoczesny budynek szkoły koranicznej (medresy) w Bośni. http://en.wikipedia.org/wiki/File:MedresaVisoko.jpg / Fot. nieznanyZ oświadczenia policji wynika, że wszyscy trzej podejrzani zostali bezwarunkowo zwolnieni na prośbę władz szkolnych, miejscowych mieszkańców oraz rodziców uczennic. Dwie szesnastoletnie uczennice, które początkowo twierdziły, że zostały zakmnięte „w kozie” i tam były napastowane na tle seksualnym przez trzech podejrzanych, wycofały swoje zeznania. Po dwóch tygodniach sędzia śledczy nakazał przerwanie dochodzenia. W potwierdzonym w jego toku fakcie przetrzymywania uczennic za karę w budynku szkoły po godzinach zajęć „nie dopatrzono się znamion przestępstwa”, a jedynie zalecono dyrekcji i kuratorium zastanowienie się nad celowością stosowania takiego środka wzmacniania dyscypliny.
http://www.manchestereveningnews.co.uk/news/uk-news/no-further-police-action-taken-2008974

Nasuwa mi się następujący komentarz. Tak oto zgasła iskierka nadziei, że sprawy o pedofilię przestaną być swoistym monopolem księży rzymsko-katolickich oraz pastorów w krajach protestanckich. Wyznawcy Allacha nie pozwolą nikomu szargać swojej religii i swoich duchownych na forum publicznym. Jeśli ktoś zrobił w przedmiocie wychowania nieletnich coś uznawanego w ich środowisku za niestosowne, załatwiają to między sobą, bez dawania propagandowej broni przeciw sobie niewiernym. W tym wypadku w szkole Jamea al-Kauthar ktoś o tym z jakichś przyczyn (ich też będzie można tylko się domyślać) zapomniał, ale został przywołany do porządku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Przed Bogiem i tak niczego nie ukryją. Natomiast wśród ludzi niestety były, są i będą całe i to bardzo dobrze zorganizowane grupy rozumujących w jeden sposób: nadstawił drugi policzek zamiast nam oddać, to znaczy, że jest słaby i że się boi. Co za okazja! Dajmy mu w łeb siekierą! Sytuacja KRK w USA jest moim skromnym zdaniem wzorcowym tego przykładem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pisze Pan:
"Wyznawcy Allacha nie pozwolą nikomu szargać swojej religii i swoich duchownych na forum publicznym."

Pytanie, czy to na pewno postawa godna naśladowania? W przypadku uzasadnionych zarzutów ukrywanie faktów jest właśnie szarganiem religii - nie budzi szacunku religia, która każe ukrywać występki kapłanów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tego co się orientuję, to nastoletnie muzułmanki wydawane są za mąż. Więc Anglicy, jako że są tolerancyjni i nie chcą być posądzani o ksenofobie, od dochodzenia odstąpili. - Czego to się nie robi, aby zrobić dobre wrażenie. A może się przestraszyli aktu terrorystycznego? Z Arabami nie ma żartów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Największą liczbą zeznań o takim charakterze pozostaje ilość tych jakich nigdy nie złożono. Ściganie z urzędu jak i na wniosek własny nie wydaje się być fikcją, a raczej może uchodzić za nieudolne. Poza tym, trudno zaspokoić ciekawość opinii publicznej dużymi liczbami skoro takowych nie ma, a ściganych ponoć tysiące tysięcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wycofały zeznania - dlatego ściganie takich przestępstw z urzędu jest fikcyjne. Decyduje i tak wola uczestników postępowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.