Facebook Google+ Twitter

Pedofilska seksafera z udziałem zielarza w Pile

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-10-20 15:38

61-letni mieszkaniec Piły został aresztowany na 3 miesiące za wykorzystywanie seksualne nieletnich. Dwoje dzieci konkubiny wykorzystywał seksualnie przez 5 lat, 61-letni szewc z Piły.

Mężczyzna został aresztowany, a wobec matki prowadzone jest odrębne postępowanie - powiedziała Radiu Merkury prokurator rejonowa w Pile, Maria Wierzejewska-Raczyńska.

Z matką dzieci mężczyzna związał się 5 lat temu. Zajmował się ziołolecznictwem. Kobieta poddała się jego metodom leczenia schorzeń seksualnych.

Od tego czasu pod pretekstem terapii i badań ginekologicznych wykorzystywał jej małoletnie dzieci. Molestował seksualnie 12-letnią dziewczynkę, podżegał matkę do odbywania stosunków z 10-cioletnim synem, a także rodzeństwo do odbywania kazirodzczych stosunków seksualnych.

Sprawę do Prokuratury zgłosiła matka nastolatków, po burzliwym rozstaniu z mężczyzną. Jej dzieci, dzisiaj 15 i 17-letnie, umieszczone zostały w Rodzinnym Pogotowiu Opiekuńczym. Mężczyźnie postawiono 5 zarzutów. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.