Facebook Google+ Twitter

Pedro bohaterem Barcelony. Superpuchar Hiszpanii blisko Katalonii

Barcelona, w pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii, wygrała 2:1 na stadionie Bilbao i już tylko katastrofa mogłaby odebrać jej to trofeum. Wygląda na to, że "Blaugrana" zdobędzie kolejny skalp.

http://futbolnet.pl/wiadomosci/pedro-bohaterem-barcelony-superpuchar-hiszpanii-blisko-katalonii

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Nie lubię się czepiać. Robię to gdy widzę wyjątkowe błędy faktograficzne albo gdy ktoś pisze na szkodę wiadomości24. Takie bezsensowne postępowanie mnie wkurza. Do tego wczoraj w zajawce nie było słowa Bilbao... a Rafał Nastarowicz zazwyczaj czyta dokładnie. Błędu Rafała by nie było gdyby wszystko zostało napisane prawidłowo. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety widzę że nie czyta Pan moich odpowiedzi i szuka "dziury w całym". W panelu użytkownika jest opcja dodaj link, dla Pana jest to zaśmiecanie dla innych niekoniecznie zwłaszcza że nie ma innych artykułów o superpucharze Hiszpani. Z całym szacunkiem ale niech Pan spojrzy na logikę Pańskiego wywodu: Barcelona wygrała 1:2 !!! któż tak pisze? mówi się zawsze się; wygrała 2:1. Pana sposób to rodzaj jakiejś nowomowy, którą raczą nas politycy, pani z telewizji i każdy kto albo nie umie poprawnie się wysławiać lub nie chce i stosuje język zawiły, który jest trudny do zrozumienia.

Oczywiście podając drużyny i wynik napisałbym Athletic Bilbao Barcelona 1:2 ale to jest zrozumiałe dla wszystkich. Pan Nastarowicz po prostu nie doczytał że mecz był w Bilbao a jest to już we wstępie. Poza tym nie ma potrzeby przechodzenia na stronę futbolnetu jesli kogoś interesuje wyłącznie główna informacja o meczu. Dodam też jeszcze ze nie mam nic przeciwko zamieszczania całości artykułu na stronie ale jestem limitowany 240 znakami.

Podsumowując widzę że chodzi Panu nie tyle o informację i artykuł ale sam fakt zamieszczenia linku albo też ma Pan zbyt dużo wolnego czasu w wakacje i lubi się czepiać. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się z Wojciechem. To nie Wykop.

Komentarz został ukrytyrozwiń

1 gwiazdka za zaśmiecanie naszego serwera

Komentarz został ukrytyrozwiń

no i właśnie o to chodzi...

od początku roku były dyskusje, nikt nie chciał przyznać mi racji...

gdyby osoba pisząca ten tekst miała jakieś pojęcie o piłce i choćby najmniejsze pojęcie o pisaniu, nie byłoby problemu. Nie byłoby go także jakby wszystkie wyniki ZAWSZE pisać od gospodarzy do gości. Oto bowiem napisano że Barca wygrała 2:1 a Rafał Nastarowicz przez to mylnie przyjął że Barca grała u siebie i stąd błąd w przesądzie że strzelenie 1 gola przo 0 straconych, w rewanżowym spotkaniu da radość w Bilbao.

otóż drogi autorze. Barcelona wygrała 1:2 !
należało napisać chociaż że mecz odbył się w kraju Basków. Ale po co...?

osobnym tematem jest fakt że Krzysztof Zajkowski znów zamiast napisać tu artykuł wsadza spam. Redakcja powinna się tym zająć bo w rezultacie ludziska czytają jakiś futbolnet zamiast wiadomości.
teraz można zmienić naszą stronę na www.wiadomości24.przeczytajnafutbolnet.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

hmmm, wystarczy 1-0 i Barca nie ma superpucharu. Więc nie potrzebna jest katastrofa a zwykła porażka

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.