Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

33463 miejsce

Pedro's Cup w tym roku w Łodzi. Mityng lekkoatletyczny odbędzie się w Atlas Arenie

Po wielu latach ceniony na całym świecie mityng lekkoatletyczny Pedro’s Cup wraca 17 lutego z Bydgoszczy do Łodzi. Odbędzie się w Atlas Arenie.

 / Fot. Polskapresse17 lutego w Atlas Arenie będziemy mogli oklaskiwać gwiazdy światowego formatu.

"Zacznę od skoku wzwyż kobiet, konkurencji, która jest związana z tym mityngiem od początku jego istnienia. W tym roku w rywalizacji pań pierwszoplanową rolę powinna odegrać reprezentantka Polski Kamila Lićwinko, halowa mistrzyni świata z Sopotu, rekordzistka Polski 201 cm, która rywalizować będzie m.in. z Chorwatką Aną Simić, brązową medalistką mistrzostw Europy. W skoku o tyczce mężczyzn zobaczymy Niemca Raphaela Holzdeppe, mistrza świata z Moskwy i Greka Kostadinosa Filippidisa, halowego mistrza świata, z którymi konkurować będzie Paweł Wojciechowski, mistrz świata z Daegu (...)" - mówi Lech Leszczyński, prezes Łódzkiego Okręgowego Związki Lekkiej Atletyki.

Zobacz także: Gala UFC już 11 kwietnia w Krakowie. Jan Błachowicz zmierzy się z Jimim Manuwą

W konkurencji pchnięcia kulą zobaczymy m.in. Christiana Cantwella (USA) i 18-letniego Konrada Bukowieckiego - mistrza świata juniorów.

W Atlas Arenie, dzięki załatwieniu 60-metrowej bieżni, zobaczymy m.in. Michaela Rodgersa (USA), halowego wicemistrza świata.

źródło:AIP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.