Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28571 miejsce

Pędzący królik w śmierdzących skarpetkach

Felietonik sobotni to moja ulubiona rozrywka, mam czas podzielić się z państwem swoimi zimowymi błyskami inteligencji.

To, że Renata Beger lubi seks jak koń owies to wszyscy już wiemy. Jednak stwierdzenie pani posłanki - "mnie nikt nie molestował" - lekko mnie zirytowało, bo dla Beger oznacza to nie mniej ni więcej, że "seks afery" nie było. Posłanka okazała się alkomatem do badania molestowania. Gdy ktoś dmuchnie, automatycznie jest wynik - było molestowanie lub nie było. Gdyby Aneta Krawczyk była w taki alkomat wyposażona, sprawa by była oczywista. Było by wiadomo czy była molestowana, czy świadczyła usługi dobrowolnie.

Przechodzę błyskawicznie do kolejnego tematu, bo z kuchni dochodzą jednoznaczne odgłosy.
Podobnie jak w głębokim komunizmie, puste haki (sklepy bezmięsne) są przygotowane. Prawie jest pewne, dla każdego kandydata na prezydenta jest hak. Radosław Sikorski ponoć miał dziewczynę, która teraz w postaci haka jest byłą kochanką. W tym miejscu ogarnęła mnie straszna zazdrość. Gdyby wszystkie moje byłe dziewczyny wróciły w postaci kochanek... ale trzeba być kandydatem na prezydenta.

Dziś ominę szerokim łukiem hak marszałka Komorowskiego. Pan Bronisław Komorowski jest zdecydowanie grubszy od Sikorskiego, dlatego budzi zaufanie. Każdy mężczyzna o odpowiedniej wadze jest lepszym kandydatem do władzy, bo jest mocno umocowany. Kobiety mają o wiele trudniej, muszą być szczupłe jak wieszaki. To taki ważny argument, którym powinien kierować się każdy wyborca.

Słynny już pan Rosół, który przeciekł w restauracji Pędzący Królik na widok córki pana Sobiesiaka, okazał się jedynym, który wpuścił CBA w skarpetkach. Gdy panowie z CBA, odwiedzili, z uprzedzeniem telefonicznym, mieszkanie pana Rosoła, przyszli po laptop i komputer, nasz bohater kazał ściągnąć im buty.

Osobiście gdy odwiedzają mnie zapowiedziani goście, wolę buty od śmierdzących skarpetek. Tu wciska się na siłę, nasz ukochany i niezrealizowany były prezydent Lech Wałęsa. Były czasy kiedy chciał puścić w skarpetkach pana Bagsika. Czy skarpetki śmierdziały? Czy pędzący królik ma śmierdzące skarpetki? To pytania bez odpowiedzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

Roman sugerujesz,że CBA reklamowało skarpetki u pana Rosoła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Rosół wpuścił agentów CBA bez butów, by sprawdzić czy mają takie kolorowe skarpetki: http://soox.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Adamie ...co pana zastanawia, bo mi nic nie przychodzi do głowy...pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo wcześnie pani wstaje pani Jadwigo ! jak na niedzielę ...taki ranny ptaszek z pani. To wyklucza problemy . Ranny ptaszek lata od rana i cieszy się życiem głośno śpiewając. Do szczytu radości ptaszkowi wystarczy parę promieni słonecznych i ziarenka słonecznika .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Lesław wziął na serio... :)

Za pozyczenie zdrowia i udanych wakacji wdzięczna całym sercem. Sąsiada "przemolestuję" osobiście (jak go spotkam), nez wzgledu na konsekwencje. A co! Raz sie zyje! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanawia mnie tylko tag do artykułu: "Bagsik" :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj przeleciał Pan te tematy niczym... wiatr....pani Ewo ! nie niczym wiatr...przeleciałem jak pędzący królik...

Komentarz został ukrytyrozwiń

przepraszam...za pomyłkę pani Jadwigo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Henryku proszę się nie martwić ...pani Jawwiga sama zwróciła się z prośbą o pożyczkę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj przeleciał Pan te tematy niczym... wiatr. A pragnę poinformować, że właśnie oglądałam "alicję w krainie czarów" i królik miał zegarek i kamizelkę ale skarpetek nie miał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.