Facebook Google+ Twitter

Pędzili beztrosko przed siebie. Już im się nie spieszy

Siedmiu wspaniałych, samurajów, krasnoludków znamy z filmów, bajki. Pewnego razu na … drogach powiatu łukowskiego siedmiu kierowców pozbawionych zostało prawa jazdy. Wyczyny kilku z nich uwieczniono na filmie.

 / Fot. Archiwum KWP Lublin- Od maja ubiegłego roku obowiązuje przepis na mocy którego policjanci zatrzymają uprawnienia do kierowania pojazdami, kierującym którzy przekroczą dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/godzinę - powtarza asp. szt. Marcin Józwik oficer prasowy KPP w Łukowie. - Niestety, pomimo surowych konsekwencji, są kierowcy, którzy w rażący i niebezpieczny sposób łamią obowiązujące przepisy.

 / Fot. Archiwum KPP ŁukówPolicjanci z łukowskiej drogówki zatrzymali do kontroli siedmiu kierujących z bardzo ciężką nogą. Niechlubnym rekordzistą okazał się 32-latek z gminy Krzywda, który w miejscowości Podosie samochodem pędził ponad 140 km/godz.

Pozostali kierowcy jechali nieco wolniej.

 / Fot. Archiwum KPP ŁukówWszyscy zostali ukarani mandatami. Dodatkowo ich konta wzbogaciły się o punkty karne zaś dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami odzyskają za trzy miesiące.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.