Facebook Google+ Twitter

Peja przeprasza za incydent z Zielonej Góry

"W związku ze zdarzeniem, które miało miejsce podczas mojego koncertu w Zielonej Górze, w dniu 12 września bieżącego roku chciałbym przekazać wyrazy ubolewania nad zaistniałą sytuacją oraz przeprosić opinię publiczną, władze Zielonej Góry, a przede wszystkim uczestników koncertu oraz fanów za moje zachowanie" - czytamy w oświadczeniu artysty przekazanym przez wytwórnię fonografika.

Peja / Fot. AKPA"Moje zachowanie było wynikiem emocji i silnego wzburzenia w skutek prowokacyjnego zachowania jednego z uczestników koncertu. Nie przewidziałem gwałtowności reakcji tłumu oraz tego, iż zdarzenia przybiorą taki obrót. Nie może to jednak tłumaczyć do końca mojego zachowania" - tłumaczy artysta.

"Oświadczam, że pragnę rzeczowego i rzetelnego wyjaśnienia przyczyn i przebiegu zajścia. Wbrew temu co sądzą niektórzy, mam odwagę przyznać się do błędu, nie unikam odpowiedzialności i potrafię przeprosić za niewłaściwe zachowanie" - czytamy dalej w piśmie.

Pełny tekst oświadczenia przeczytać można tutaj. "Oświadczenie jest jedynym komentarzem, jaki pojawi się w sprawie i jedyną autoryzowaną wypowiedzią artysty" - informuje fonografika.

Przypomnijmy - wczoraj do mediów trafiło nagranie pochodzące z koncertu Peji, który odbył się 12 września w Zielonej Górze. Raper w trakcie jego trwania nawoływał do pobicia widza, który miał pokazać mu środkowy palec. - Jak ja k...wa rapowałem, to ty żeś nawet nie wiedział, jak się k...wa wysr.... - krzyczał muzyk. - Wiecie co z nim robić, rozj... w ch.. - nawoływał. Gdy fani artysty zaczęli bić mężczyznę, ten ze sceny krzyczał: "wszystko na mój koszt". Tak kończą frajerzy.

Zobacz wideo z koncertu:Sprawą zajęła się zielonogórska policja. Wszczęła dochodzenia po tym jak doniesienie w tej sprawie złożył ojciec pobitego chłopaka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

Moim zdaniem peja nie różni się od meneli z typowo polskiego osiedla... rzucać ku.... i ch... to dla meneli codzienność, przykład dla młodzieży?? - żaden. Tak jak napisał pan Kuba D. "zakaz wstępu na wszelkie koncerty" ponad to jak bym zakazał wydawania płyt. z resztą gośc nie potrafi normalnie się wysłowić więc trudno mi ocenić pozytywnie jego "twórczość". reasumująć kara powinna być bardzo surowa

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Tak kończą frajerzy", ciekawe jak będzie śpiewał bez koncetów na festynach?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.09.2009 23:51

Pan to jest fajny facet, panie Mateuszu, choć... "jest z nami" to może zbyt optymistycznie jak dla mnie; po prostu, oczekując nawrócenia jawnogrzesznic przez nową miotłę, przyglądam się nowym szatom króla.
Nie mniej - cieszę się, że Pan się cieszy. Oby się Pan nie pomylił.
Jeśli liczba mnoga (cieszymy) dotyczy także Nowego Redaktora Naczelnego - jeśli teraz, gdy ma dostęp do archiwów jest w stanie (bez tortur) wyciągnąć z nich i przekazać mi, dlaczego - zostałem (przez niego samego?) na dwa tygodnie "zbanowany" mimo iż klnę tylko glizdowatość uporczywą i klony, zachwycające się prototypem, a nawet w art."Kultura śmiecia" nie używam "artystycznego" słownictwa?!
Gdyby się to udało - moja uciecha popadnie w zachwyt.

PS Umówmy się, że wyraz "artysta" w przypadku "Peja" po prostu nie występuje, tłumaczenie na język Zulu zaginęło, podobnie jak "kultura" w konfrontacji z niektórymi jej tutejszymi recenzentkami, ok?
Niemniej - pozdrowienia i gratulacje dla obu Panów.
Macie ode mnie buziaczka. I wszystkie every-full-body też. Nawet te ze środkowym palcem w kierunku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

MK D:

1. Witam w serwisie, po dłuższej przerwie. Cieszymy się, że znów jest Pan z nami.
2. Wyraz "artysta", nie ma tutaj charakteru wartościującego in plus czy in minus. To słowo-zamiennik, tak aby cały czas nie pisać "muzyk", "muzyk", "muzyk" albo "Peja", "Peja", "Peja".

pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.09.2009 06:28

Technika oraz instrukcja używania środkowego palca istnieją. Ktoś tu komentujący pisząc "Po co przyszedł na koncert żeby prowokować i pokazywać środkowy palec w kierunku Pei?!" mając 22 lata ma prawo kompromitować się takim myśleniem lecz jako dziennikarz - powinien się zastanowić, nim palnie coś takiego..
Czy komentując wypadek powie pani - po co wpadł pod tramwaj?

Na szczęście panowie Paweł, Krystian i Karol i na pewno inni myślą jeszcze jak ludzie z IQ powyżej 73.
Pozdrowienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najgorsze może nie było zachowanie Ryszarda.A ale tych osiłków którzy napierniczali tego chłopaka, a gdzie byli ochroniarze którzy powinni pilnować porządku?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • A E
  • 17.09.2009 20:42

Wypadałoby jeszcze dołączyć przeprosiny dla tego pobitego chłopaka...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda gadać, upadek totalny!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się Krystianie z Tobą - jeśli to prawda co prezydent Zielonej Góry mówi że rozesłał info do wszystkich Urzędów w Polsce żeby Peji nie zapraszać to faktycznie dla tego "artysty" będzie koniec kariery.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę ze karą bardziej dotkliwą dla tego pseudoartysty będzie wilczy bilet, jaki rozesłał Prezydent Zielonej Góry. Jeśli Peja nie Bedzie mógł zagrać na dożynkach w Wąchocku to Bedzie to koniec "artystycznej" kariery.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.