Facebook Google+ Twitter

Peja z zarzutami - grożą mu 3 lata więzienia

Zielonogórska prokuratura przedstawiła Ryszardowi Andrzejewskiemu (Peja) zarzut podżegania do pobicia 15-latka w czasie koncertu w Zielonej Górze. Grozi mu do 3 lat więzienia.

http://www.youtube.com/watch?v=v7NhT5peLfs / Fot. fot. screen W czasie koncertu, do którego doszło 12 września br. w Zielonej Górze, poznański raper Peja ze sceny podżegał publiczność do pobicia 15-latka. Wcześniej muzyk próbował porozmawiać z chłopakiem aby ten przestał mu ciągle pokazywać obraźliwy gest środkowym palcem. Ty, kur.., pedale, jak ja rapowałem ty dziwko, to tyś nie wiedział kur... jak się masz wysr... kur... - między innymi takimi słowami Andrzejewski wyzywał nieprzychylnego mu fana. Następnie m.in. na taśmach monitoringu dokładnie widać jak kilka osób bije 15-latka.

Dziś, prokuratura w Zielonej Górze przedstawiła raperowi zarzut podżegania do pobicia chłopaka. Grożą mu za to trzy lata więzienia. Rzecznik prokuratury, Kazimierz Rubaszewski poinformował, że oskarżony przyznał się do zarzucanych mu czynów i wyraził chęć współpracy oraz dobrowolnego poddanie się karze.Postępowanie również zostanie wszczęte w sprawie osób bezpośrednio odpowiedzialnych za pobicie chłopaka. Póki co rzecznik nie ujawnił żadnych szczegółów. Zawiadomienie o pobiciu syna złożył ojciec pokrzywdzonego. Oddzielny wniosek w tej sprawie złożył sam prezydent Zielonej Góry, Janusz Kubicki - o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w czasie wrześniowego koncertu. Taka ruch ze strony włodarza miast została podjęte prawdopodobnie aby zatrzeć złe wrażenie jakim bez wątpienia był incydent z udziałem rapera.

Źródło:
sfora.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Peja = muzyk?
Hmmm... ciekawe...

Komentarz został ukrytyrozwiń

gdyby Peja miał kochones to sam by zszedł do chłopaka
nie ma wiec teraz trzeba odpowiadać za głupotę
(zresztą mógł odpuścić dzieciakowi, bo co to za przeciwnik 15 letni chłopak)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.