Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15003 miejsce

Pełnia muzyki i pełnia mocy czyli zespół Volver

Wszystko zaczęło się 30 października 2009 roku. To właśnie wtedy światło dzienne ujrzała 1. płyta zespołu Volver pt. "10 historii o miłości", która dotychczas sprzedała się w nakładzie ponad 19 tys. egzemplarzy.

Ogromnego rozpędu kariera zespołu nabrała latem 2010 roku. To był czas, w którym zespół zdobył wszystkie najważniejsze nagrody festiwalowe. Pierwszą taką ogromną nagrodą była statuetka Top Trendy na festiwalu w Sopocie. Kolejna nagroda, która przypadła zespołowi latem 2010 roku, to statuetka Bydgoszcz Hit Festiwal, czyli "Volveremos" hitem lata. Trzecim ważnym trofeem była Superjedynka w Opolu. Zespół zdobył też wiele nagród radiowych i innych (np. Przebój lata w Radio Wawa, nagroda radia FAMA.) Było też wiele nominacji do kolejnych nagród muzycznych np. EMA (Eska Music Awards).

Wszystkie te nominacje i nagrody były poprzedzone oczywiście ogromną pracą, wiarą w zespół i radością z muzyki. Volver ma na swoim koncie wielekoncertów, które oczywiście cały czas się odbywają. Aktualnie zespół skupia swoją uwagę na pracy nad drugą płytą, która będzie nosiła tytuł "Kocha, Lubi, Szanuje", a jej premiera odbędzie się w magicznym dniu 14 lutego 2012, w Walentynki.

Zespół Volver to grupa wspaniałych i bardzo zgranych ludzi, w których warto wierzyć i ich wspierać. Ja osobiscie jestem ogromną fanką zespołu i prowadzę o nim bloga (www.volvervolver.blox.pl). Polecam również oficjalnego bloga fanów zespołu www.volver-fans.blog.onet.pl, którego założycielką jest Łucja.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.