Facebook Google+ Twitter

Perełki zakupowych skarbów w Bonarce

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-07-15 15:46

Atrakcyjnie zapowiada się zakupowy weekend 19 i 20 lipca w Bonarce. Ofertę sklepów uzupełnią tam wtedy najzdolniejsi młodzi projektanci, którzy w ramach akcji „Shop local!” zaoferują swe unikalne kreacje.

O tym, że Bonarka jest najlepszym miejscem na modowe zakupy, przekonuje już od trzech lat ikona polskiego stylu Małgorzata Kożuchowska. I komu jak komu, ale jej można zaufać: zawsze chwalona za swój styl, świetnie obeznana z najnowszymi trendami i zaskakująca wysmakowanymi kreacjami na wielu okazjach. Doskonałym potwierdzeniem rekomendacji Małgorzaty Kożuchowskiej jest zaplanowana na 19 i 20 lipca (sobota oraz niedziela) akcja „Shop local!”.
W jej ramach do krakowskiego centrum handlowego przybędą wyróżniający się młodzi projektanci, oferujący klientom produkty z krótkich serii. Niedostępne nigdzie indziej, indywidualnie zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością – tak swe kreacje rekomendują sami twórcy. Ich stoiska znajdować się będą w Palmiarni.
Ale i sama Bonarka znana jest ze swej szerokiej oferty modowych sklepów, których nie można znaleźć w żadnym innym miejscu w całej Małopolsce. Takich butików jest ponad 20 – dlatego jeśli ktoś w swoim wizerunku stawia na oryginalność i niepowtarzalność, to Bonarka z pewnością powinna być jego pierwszym wyborem na modne zakupy. Szansa na skomponowanie absolutnie jedynej w swoim rodzaju kreacji w nadchodzący weekend 19 i 20 lipca wynosić będzie gwarantowane 100%.
Lista butików w całym Krakowie znajdujących się tylko w Bonarce: Carpisa, celio*, Ceremony, DIM, Fa-bio Groano, Foot Locker, Happy Mum, Kubenz, Leopark, Linia Karina Buława, Liu Jo, Mango Kids, May Way, Patrizia Pepe, Pinko, Svilanit, Takko Fashion, Tous, TruTrussardi, Vesuna, Wajos. Także w Bonarce działa jedyny w Małopolsce Cinema Park.
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.