Facebook Google+ Twitter

Personalizacja, rekomendacje i dynamiczne treści w newsletterze.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-02 09:30

Głównym celem kampanii mailingowych jest dostarczenie odpowiedniej wiadomości do odpowiedniego odbiorcy, w jak najlepszym momencie.

• Wysoce spersonalizowana komunikacja one-to-one jest jednym
z najważniejszych elementów efektywnej kampanii e-mail marketingowej.
• Wykorzystanie narzędzi do tworzenia automatycznych rekomendacji pozwala nie tylko na dynamiczną segmentację, ale również nie wymaga dodatkowych działań z naszej strony.


Dobrze przygotowany i skonstruowany newsletter stwarza niemal nieograniczone możliwości: może zbudować rozpoznawalność marki, zaufanie do firmy i znacząco wpłynąć na wyniki sprzedażowe. O tym, że wykorzystywanie rekomendacji w komunikacji e-mail marketingowej przynosi zdecydowanie lepsze efekty niż masowa, niespersonalizowana wysyłka e-maili, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Budowanie atrakcyjnego i efektywnego newslettera nie musi być jednak trudne, co udowadnia firma optivo. Europejscy specjaliści ds. e-mail marketingu postanowili ponownie podzielić się wiedzą i doświadczeniem w ramach bezpłatnych webinarów, dostępnych dla każdego, chcącego osiągnąć sukces Marketera.

Tegoroczna seria spotkań jest kontynuacją projektu Akademia optivo, w ramach którego będzie można poszerzyć wiedzę w zakresie efektywnego e-mail marketingu. Pierwszy w tym roku webinar odbędzie się 4 marca o godz. 11:00 i będzie dotyczyć personalizacji newsletterów oraz rekomendacji i dynamicznej treści.

Temat: "Template-Kit - personalizacja, rekomendacje i dynamiczne treści".
Zapisz się na webinar i dowiedz się, w jaki sposób, za pomocą paru kliknięć, stworzyć spersonalizowany newsletter, obok którego żaden odbiorca "nie przejdzie" obojętnie! W newsletterze wykorzystamy także dynamiczne treści generowane
z RSS i XML, jak również paragraf rekomendacji.
Zapisy na webinar są możliwe pod TYM adresem.
(Elżbieta k)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.