Facebook Google+ Twitter

Peszko przeprasza i żałuje błędu

Na oficjalnej stronie FC Koln pojawiło się oświadczenie Sławomira Peszki, który przeprasza fanów za swoje zachowanie. Wyraża ubolewanie i liczy na szansę do powrotu na boisko.

Oświadczenie, które znalazło się na oficjalnej stronie klubu:

"Jest mi bardzo przykro z powody wydarzeń z sobotniej nocy. Znalazłem się w złym czasie, w niewłaściwym miejscu i zachowałem się nieprofesjonalnie. To jest fakt. Bardzo żałuję popełnionego błędu. Wiem, że przez ostatnie tygodnie nie byłem w takiej dyspozycji jakiej oczekiwaliby klub i kibice. Jest to dla mnie osobiste rozczarowanie. Jednocześnie akceptuję decyzję klubu. Boli mnie jako profesjonalistę, że nie będę mógł pomóc zespołowi w trudnym meczu z Mainz. Jeśli tylko dostanę jeszcze szansę od trenera, to zrobię wszystko aby pomóc zespołowi utrzymać się w lidze. "

Jeszcze przed wydaniem oświadczenia trener reprezentacji Polski, Franciszek Smuda, zapowiedział, że Peszko może zapomnieć o udziale w Mistrzostwach Europy. Nie wiadomo też jaki był udział w tej sprawie innego z reprezentantów Marcina Wasilewskiego, który także został wykluczony z reprezentacji.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.