Facebook Google+ Twitter

Pet Shop Boys ponownie w Polsce

Koncert legendarnego duetu muzyki pop odbędzie się 4 września w trójmiejskiej Ergo Arenie, w ramach cyklu: "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Artyści będą promować swój najnowszy album - "Electric".

 / Fot. Materiały organizatoraPo raz pierwszy Pet Shop Boys przyjechali do Polski 13 lat temu, w trakcie Inwazji Mocy 2000, która to impreza przeszła do historii polskiej muzyki.
"Na koncercie Pet Shop Boys frekwencja była wówczas naprawdę imponująca. Na terenie gliwickiego Aeroklubu bawiło się około 200 000 fanów." - Mateusz Pawlicki z Prestige MJM
Duet przyjechał ponownie do naszego kraju w 2006 roku, aby zagrać koncert w Warszawie.
Na tegorocznej trasie koncertowej znajduje się 18 światowych stolic.
"Jestem naprawdę dumny, ze udało nam się zaprosić do Polski takiej klasy duet. Pet Shop Boys to na pewno prestiżowa gwiazda i doskonałe złote przeboje, a więc w pełni realizuje hasło naszego cyklu koncertów. Wierzę, że będzie to jeden z najlepszych koncertów w tym roku." – Jarosław Barwiak, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.

 / Fot. Materiały organizatoraNajnowszy (już 22, a dwunasty studyjny!) album "Electric", który trafił do sprzedaży 15 lipca, został bardzo dobrze przyjęty przez fanów zespołu i stał się numerem jeden w 11 państwach. W Polsce plasuje się na piątej pozycji w gronie najlepiej sprzedających się płyt.

Bilety w cenie 99-350PLN można nabywać poprzez stronę internetową: www.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl i eventim.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.