Facebook Google+ Twitter

Peter Murphy na jedynym koncercie w Polsce: zaproszenia rozdane!

Współautorzy: Adam Kuryło

W najbliższy wtorek, w warszawskim klubie Stodoła wystąpi Peter Murphy - legendarny wokalista Bauhaus, jeden z pionierów gotyckiego rocka. Dla czytelników Wiadomości24.pl przygotowaliśmy konkurs, do wygrania było jedno podwójne zaproszenie!

Peter Murphy jest jednym z najbardziej cenionych przedstawicieli rocka gotyckiego. Swoja karierę rozpoczynał w zespole Bauhaus, z którym nagrał w latach 80-tych cztery płyty studyjne. Bauhaus poprzez swoją mroczną muzykę i teksty, a przede wszystkim nietypowe zachowanie sceniczne zyskał dużą popularność, a teraz uznawany jest za absolutnego pioniera nowego stylu muzycznego.

Peter Murphy po rozpadzie Bauhaus zajął się karierą solową. Do tej pory nagrał dziewięć albumów studyjnych, z czego ostatnią Unshattered w 2004 roku. Płyta tą Murphy pokazuje, że jest artystą wszechstronnym i równie dobrze czuje się w stylistyce rockowej jak i pop.

Na koncertach Peter Murphy prezentuje swój dorobek solowy, a także najbardziej znane utwory BauhMateriały promocyjne koncertu / Fot. Stodola.plaus i covery. Murphy roztacza na scenie aurę tajmeniczości i wszechobecnej metafizyki, dlatego jego koncerty są niezapomnianym wydarzeniem. Osoby, które wygrały nasz konkurs odpowiadając poprawnie na poniższe pytanie, będą mogły przekonać się o tym na własnej skórze.
Pytanie komkursowe:

Jaką nazwę nosi pierwszy studyjny album grupy Bauhaus?
Odpowiedź: In the Flat Field

Zwycięzcy:
Piotr Burek
Piotr Wrzosek

Gratulujemy!

Regulamin konkursu:
1. W konkursie mogą brać udział pełnoletni internauci z wyjątkiem rodzin organizatorów, pracowników klubu Stodoła i redaktorów Wiadmości24.pl, moderujących tekst. :)

2. Odpowiedź należy przesłać na mail: barca.9@wp.pl, w temacie wpisując: „w24 konkurs”.

3. W treści wiadomości należy wpisać odpowiedź, swoje imię i nazwisko oraz imię i nazwisko osoby towarzyszącej, telefon kontaktowy. Tylko zwycięzca i osoba towarzysząca ma prawo skorzystać z zaproszenia!

4. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailem zwrotnym, zawierającym informacje na temat odbioru wejściówek.

5. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Wszelkie kwestie sporne będą rozsądzane zgodnie ze zdrowym rozsądkiem organizatorów :) wszelkie niejasności - barca.9@wp.pl

www.stodola.pl
Oficjalna strona artysty

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.