Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

116243 miejsce

Petycja fanów AC/DC o zorganizowanie koncertu w Polsce

Fani chcą by zespół AC/DC zagrał na otwarcie stadionu w Chorzowie.

ACDC / Fot. Jimi Hughes/Creative Commons Uznanie autorstwa 2.0.Wszyscy wiemy, że Stadion Śląski nie będzie jednym z gospodarzy EURO 2012, jednak koncert tak kultowej grupy, jaką niewątpliwie są panowie z AC/DC, pozwoli na ściągnięcie do Chorzowa wielu fanów.

Polscy miłośnicy grupy AC/DC przygotowali petycję w sprawie koncertu zespołu, który miałby się odbyć z okazji otwarcia nowego stadionu w Chorzowie.

W tym roku w Polsce odbędzie się wiele świetnych koncertów, ale na żaden z nich bilety nie sprzedają się w takim tempie, w jakim sprzedawały się na ubiegłoroczny koncert AC/DC.
Dlatego prosimy was o składanie podpisów pod petycją, którą można znaleźć tutaj:
tutaj

Każdy głos się liczy

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Julian Kozioł
  • Julian Kozioł
  • 15.02.2012 15:10

Jestem za koncertem i napewno pojadę jeśli zagrają, chociaż mam dopiero 11 lat. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta
  • Marta
  • 13.02.2012 19:46

Ja też jestem za... Jestem niewiele starsza od tej dziewczyny co ma 14 lat bo ja mam 16 :) Też nie mogę się doczekać ich koncertu.
Pozdrawiam wszystkich Fanów
M.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pola
  • pola
  • 13.12.2011 14:47

TAAAAK ! AC/DC >!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
HIGHWAY TO HELL
  • HIGHWAY TO HELL
  • 30.11.2011 20:58

Kurek masz rację AC/DC to najlepszy zespół hard rockowy w histori świata ;) Współczesne gwiazdy ...a nawet nie ma co pisać ;) AC/DC RULES!!! Muszą przyjechać do polski .. nie ważne ile bedzie kosztował bilet .. musze tam być !!! Pozdrawiam fanów AC/DC

Komentarz został ukrytyrozwiń
Artur Kurek
  • Artur Kurek
  • 09.11.2011 19:11

Jestem za!! AC/DC to super zespół lepszy 1000000000000 razy od współczesnych "gwiazd".

Komentarz został ukrytyrozwiń
anyone. :)
  • anyone. :)
  • 10.10.2011 12:58

popieram!

Komentarz został ukrytyrozwiń
AC/DC FAN
  • AC/DC FAN
  • 19.09.2011 17:52

Nareszcie!!!!! Kocham AC/DC SĄ NAJLEPSI mam dopiero 14 lat a słucham ich na okrągło te ich rockowe kawałki jak : Back i black, You shook me all night long, Hells Beels,If you want blood, TNT, Thunderstruck albo Dirty deeds done dirt cheap normalnie nogi same skaczą ;) Kocham ich niech przyjadą napewno będe ... nie moge się doczekać jestem fanką ;) ;** AC/DC RULESSS!!!!1

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasia JAnus
  • Kasia JAnus
  • 18.09.2011 17:49

jestem ZA !! nw ile już czekam na ich koncert !

Komentarz został ukrytyrozwiń
; )
  • ; )
  • 23.08.2011 12:18

Jestem za ! ; D