Facebook Google+ Twitter

Petycja o powrót kuszetek - przyłącz się do akcji

Poradnik dla tych, którzy nie wiedzą, czy podpisać petycję o reaktywację autokuszetki

TAK / Fot. TAKMasz osiemnaście lat, nie masz pieniędzy, nie masz samochodu, nie ruszasz się z domu. Nie widzisz sensu reaktywacji autokuszetki?

Przeczytaj proszę poniższe pytania i spróbuj na nie odpowiedzieć:

- Nie masz pieniędzy, żyjesz z miesiąca na miesiąc i nie w głowie Ci podróże. A czy słyszałaś/łeś, że fortuna kołem się toczy?

- Masz osiemnaście lat, podróżujesz po Polsce z plecakiem i nie jest Ci do szczęścia potrzebna autokuszetka. Za dziesięć lat, będziesz przed trzydziestką. Czy wiesz, że upodobania z wiekiem się zmieniają?

- Mieszkasz nad morzem lub w górach. Czy chciałbyś mieć możliwość bezpiecznego przemieszczenia się ze swoim samochodem na drugi koniec Polski?

- Mieszkasz przy wschodniej lub zachodniej granicy kraju. Dzisiaj nie ma szans na uruchomienie autokuszetki z Twoich okolic. Czy zgadzasz się z teorią, że żeby powiedzieć B, trzeba zacząć od A?

- Właśnie kupujesz swój pierwszy samochód i chcesz się cieszyć jego prowadzeniem. Czy zdajesz sobie sprawę, że zmęczony kierowca innego pojazdu, może zniszczyć Twoje wyśnione autko?

- Czy zależy Ci na ochronie środowiska w Polsce?

- Mieszkasz w stolicy, z której masz blisko w góry i nad morze. Zgoda, ale czy chciałabyś/chciałbyś, żeby mówili o Tobie "oto życzliwy warszawiak"?

- Jesteś dziennikarzem obywatelskim?

Jeśli przynajmniej raz odpowiedziałeś TAK, to powiedz TAK Autokuszetce Krajowej i podpisz proszę petycję http://www.petycje.pl/2158

Zachęcam też do lektury:
www.rynek-kolejowy.pl/?p=wiecej&id=5460
Oraz:
http://gdansk.naszemiasto.pl/wydarzenia/719657.html

Uwaga! Pod wytłuszczonym komunikatem " Weryfikacja zostanie wysłana na adres: ..." znajduje się mało widoczny "klawisz" - POTWIERDŹ SWÓJ PODPIS POD PETYCJĄ, na który należy kliknąć, żeby głos został dodany do listy. Po otrzymaniu emaila weryfikującego proszę odesłać odpowiedni link celem weryfikacji podpisu przez administratora, dopiero wtedy oddany głos staje się ważny.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Marcinie, dziękuję bardzo za zaangażowanie. Wyśle do administratora informację, że nie dostałeś emaila weryfikującego, zresztą nie Ty jeden :(
Mirnal/ Mirku, a Ty zweryfikujesz swój podpis? Proooszę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo jestem jako podpisany w koncu? Bo nie dostałem zadnego maila który zapowiadałąs ze dostane :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy koleje przedstawiły biznesplan? Polskie i zagraniczne? Koszt autokuszetki, ich liczba, roczne utrzymanie i amortyzacja oraz wpływy zausługi. Interes czy dotacje (budżetowe)? Jeśli u nas nieopłacają się te kuszetki, to poważnie obawiam się o Euro 2012. Słyszę, że wkażdym kraju opłacały się wielkie zawody sportowe, ale Polska pewnie będzie pierwszym państwem, który wykaże, że może być inaczej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Jakubie (wariat) za podpisanie się pod petycją :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to co artykuł sponsorowany? Petycja petycja. Rozsądna zresztą nie powiem, ale chyba nie tak powinien wyglądać art o niej (petycji) informujący?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.