Facebook Google+ Twitter

Pewien Chińczyk pomógł...

Zirytowany wielogodzinną blokadą mostu, jednym zdecydowanym gestem zlikwidował przyczynę zamieszania.

Zepchnął z mostu faceta, który podobno chciał, ale się bał. Celebrował swoje samobójstwo dostatecznie długo, by ratownicy na dole zabezpieczyli mu miękkie lądowanie. Niewczesna i przedłużająca się ponad miarę kokieteria zirytowała wreszcie kogoś, kto przytomnie i konsekwentnie pomógł mu tego „samobójstwa” dokonać. I bardzo dobrze. Chcesz się zabić, to się zabij, ale nie utrudniaj życia tym, którzy zabijać się nie chcą.

Wydarzenie to w jakiś sposób kojarzy mi się z marszem wyzwolenia konopi, w którym wzięło parę tysięcy potencjalnych quasi samobójców.

Sądząc po zdjęciach, pochód uatrakcyjniały małoletnie pannice, doświadczone w gestach i pozach burdelowych artystek. Nie widać kontrmanifestacji w obronie tak zwanych wartości, godnego życia do zaćpanej śmierci, nie wiadomo też, czy pannice za wypinanie tyłków dostały skręta przed – czy po występach; ale to już sprawa uboczna.

Należę do osób, które – z racji życia w innych czasach, obowiązków i odpowiedzialności – eksperymentów na własnym organizmie nie dokonywały. Nie istniał jeszcze powszechny problem narkomanii, nie znane były określenia „narkotyk miękki”, a całe łany konopi rosły na użytek przemysłu bawełnianego. Rosły również całe pola pięknych maków, które ostatecznie dawały produkt do smakowitych strucli. Potem zjawili się narkomani i stare rolnicze uprawy zaczęły być obiektem ścisłej kontroli, pomiarów i urzędniczych zezwoleń.

Demonstrująca młodzież, wśród której były „barwnie ubrane osoby trzymające zielono- żółtoczerwone flagi wywodzącego się z Jamajki Ruchu Rastafari” – domaga się legalizacji uprawy i swobody zażywania lekkich narkotyków. Na dobrą sprawę powinni jechać na Jamajkę, gdzie konopie szybciej rosną, a okres zimowy nie wstrzymuje upraw, ale skoro ostatecznie żyją tu i teraz – to uważam, że należy im pozwolić.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Chcesz się zabić? Idź na cmentarz, zobacz ilu ludzi nie chciało a umarło"
(Cytaty z opisu gg).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.