Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27847 miejsce

Pezet/Małolat zagrają w Szczecinie

19 grudnia w klubie SCK Kontrasty w Szczecinie zagra duet szanowanych, czołowych polskich raperów - bracia Kaplińscy, znani jako Pezet i Małolat. Supportować ich będą: Nadwaga Stylu oraz Truskull.

plakat koncertu Pezet/Małolat w Szczecinie / Fot. FlywithmusicPezet ( za Wikipedią) - polski raper. Współzałożyciel grupy Płomień 81, który nagrał trzy albumy: "Na zawsze będzie płonął" (1999, Asfalt Records), "Nasze Dni" (2000, R.R.X.) i "Historie z sąsiedztwa" (2005, Konkret Promo/DobreZiomy).

Paweł Kapliński ma na koncie także projekt z Noonem, z którym nagrał dwie wspólne płyty: "Muzyka klasyczna" oraz "Muzyka poważna". W 2007 roku ukazał się jego album "Muzyka rozrywkowa", a krążkiem zamykającym dotychczasową dyskografię artysty jest "Muzyka emocjonalna".

Paweł Kapliński współpracował z takimi wykonawcami jak wspomniany wcześniej Noon oraz Ajronem, Grammatik, Flexxip, Stare Miasto, Lari Fari, Eisem, Redem, Fokusem i O.S.T.R., DonGURALesko.

Małolat ( za Wikipedią), czyli Michał Kapliński - polski raper, młodszy brat Pawła Kaplińskiego rapera występującego pod pseudonimem Pezet.

W 1998 wygrał konkurs Super MC, w którym główną nagrodą był występ na składance "Hiphopowy raport z osiedla w najlepszym wykonaniu". Na płycie ukazał się utwór Małolata pt. "Miłość braterska", nagrany wspólnie z grupą Płomień 81. Później Małolat występował na dwóch pierwszych płytach Płomień 81, a także na obu częściach Kompilacji O$ki. W 2000 roku razem z Pezetem, Dizkretem (Stare Miasto) i Ciechem (Szybki Szmal) założył zespół L'ekipa. W 2001 po rozpadzie L'ekipy Małolat z Ciechem założyli zespół Żądło, który rozpoczął prace nad płytą, do której wydania jednak nie doszło. W 2003 Małolat rozpoczął nagrywanie wspólnej płyty z Ajronem. Płyta ukazała się na początku 2005 roku i nosiła tytuł "W pogoni za lepszej jakości życiem".

Wystąpił gościnnie w utworze "Kochać Życie" na płycie WWO - "Witam was w rzeczywistości" oraz w utworze "W klub idziemy" wspólnie z bratem - Pezetem, Mesem, oraz z raperem Ero.

Aktualnie Pezet i Małolat pracują nad wspólnym albumem, który będzie promowany na grudniowym koncercie

Bilety będą dostępne w salonie firmowym STOPROCENT/ENDORFINA (al. Piastów 54) w cenie 20 zł, natomiast w dniu koncertu 25 zł.
Start: 20.00

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.