Facebook Google+ Twitter

PGE GKS Bełchatów zostanie bez armat?

Wszystko wskazuje na to, że właściciel PGE GKS-u Bełchatów, zamiast wzmacniać drużynę i powtórzyć wynik sprzed roku, znacznie osłabi zespół, bowiem w zimowym okienku transferowym pozwoli na odejście aż sześciu piłkarzy.

Dariuszem Pietrasiakiem interesuje się klub z Holandii, FC Groningen. Na razie nie ma oficjalnej oferty z ich strony, jednak to kwestia czasu. Za granicę może także wyjechać Jacek Popek, ponieważ interesują się nim rosyjskie kluby.

Oficjale logo PGE GKS-u Bełchatów. / Fot. logoPaweł Strąk będzie grał nadal w Orange Ekstraklasie, ale w Legii. Jan Urban widzi tego piłkarza w swojej drużynie, jednak cena trzystu pięćdziesięciu tysięcy euro odstrasza. Artur Marciniak prawdopodobnie wróci na stare śmieci, czyli do poznańskiego Lecha.

Do drugiej ligi może zawitać Paweł Magdoń, o którego może zawalczy płocka Wisła. Bartłomiejem Chwalibogowskim interesuje się GKS Katowice. Wiadomo, że działacze mają dobry plan na odbudowę potęgi i mogą tym skusić tego piłkarza. Cała szóstka na boisku spędziła razem prawie trzy tysiące pięćset minut, zdobyła cztery bramki i tyle samo żółtych kartek.

Co do zrezygnowania z usług Pawła Magdonia to można się zgodzić, ale Artur Marciniak i Bartłomiej Chwalibogowski są na tyle młodymi piłkarzami, że powinni najpierw dostać szansę gry o punkty. Dariusz Pietrasiak, Paweł Strąk i Jacek Popek są odpowiedzialni za defensywę w drużynie Oresta Lenczyka i jak w tej rundzie stracili szesnaście bramek, to bez nich ile stracą w rundzie wiosennej?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.