Facebook Google+ Twitter

Pharrell Williams odwołuje swój koncert w Warszawie. Festiwal Pozytywne Wibracje zostaje przełożony

Dwa tygodnie przed festiwalem "Pozytywne Wibracje" organizatorzy poinformowali, ze główna gwiazda imprezy - Pharrell Williams odwołał swój koncert w Warszawie. Festiwal odbędzie się w innym terminie.

 / Fot. By kallerna (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via Wikimedia CoFestiwal Pozytywne Wibracje już 20 czerwca miał zadebiutować na warszawskiej scenie. Gwiazdą festiwalu miał być Pharrell Williams, autor takich przebojów jak: "Get Lucky", "Happy", czy "Blurred Lines". Organizatorzy liczyli, że na stadionie Legii bawić się będzie około 25 000 osób. Teraz zmuszeni są przenieść całe wydarzenie na inny termin.

Jak czytamy na stronie Pozytywne Wibracje: "Z przyczyn od nas niezależnych Pharrell Williams, główna gwiazda tegorocznej czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival, odwołał swój występ w Polsce. Jesteśmy zmuszeni do zakomunikowania tej wiadomości na dwa tygodnie przed planowanym wydarzeniem na stadionie Pepsi Arena w Warszawie. W związku z zaistniałą sytuacją planujemy przełożenie festiwalu na późniejszy termin. Sprawdzamy dostępność pozostałych artystów, postaramy się także o kolejną gwiazdę festiwalu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby poinformować Państwa o nowej dacie oraz ewentualnych zmianach w line-upie jak najszybciej. Nastąpi to nie później niż do 30 czerwca br."

Ponadto, organizatorzy zapewniają, że w momencie ogłoszenia nowej daty festiwalu, osoby, które już zakupiły bilety, będą miały prawo do otrzymania zwrotu pieniędzy, w miejscu w którym je kupiły.

Na festiwalu mieli oprócz Williamsa wystąpić także: Paloma Faith, Earth Wind & Fire Experience feat. Al McKay oraz Afromental & Polish Hip-Hop All-Star.

Trzy pierwsze edycje festiwalu "Pozytywne wibracje" odbyły się w Białymstoku. Ich gwiazdami byli m.in. Seal, Angie Stone, Raphael Saadiq, The Brand New Heavies, Incognito, De Phazz, Dimitri From Paris.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.