Facebook Google+ Twitter

Philm w Firleju

Kolejna rozgrzewka przed Asymmtery Festival 2015 odbędzie się już 11 marca. To właśnie wtedy we wrocławskim klubie Firlej wystąpi legendarny perkusista Slayera, Dave Lombardo z projektem PHILM.

 / Fot. materiały organizatoraZespół Dave’a Lombardo zapowie Asymmetry Festival 2015

Organizatorzy Asymmetry Festival 2015 po raz kolejny zatroszczyli się o publiczność wyczekującą majowego festiwalu. Do serii koncertów w ramach Before Asymmetry, na których wystąpili do tej pory tacy wykonawcy jak: Yob, Wovenhand, Sage Francis czy Zu, dołącza grupa Dave’a Lombardo PHILM. Amerykańska formacja przyjedzie do Wrocławia, aby promować swój najnowszy album ‘Fire From The Evening Sun’.

Lombardo na najnowszej płycie nie zapomniał o swoich metalowych korzeniach. Kompozycje zawarte na ‘Fire From The Evening Sun’ pełne są ciężkich rockowych riffów, post-hardcore’owych połamanych rytmów czy awangardowych aranżacji rodem z Fantomasa. Dave Lombardo to bardzo wszechstronny muzyk, a jego zaangażowanie muzyczne jest praktycznie nie do sklasyfikowania: od Slayera, przez Mike Pattona, DJ’a Spoky o kończąc na Johnie Zornie. Ta różnorodność jest doskonale widoczna w twórczości PHILM. Bilety na koncert w cenie 40/55 zł można nabyć w serwisach: www.ekobilet.pl, www.ticketpro.pl, w salonach Empik oraz w klubie Firlej.

Przypomnijmy, że Asymmetry Festival 2015 odbędzie się w dniach 1-3 maja we wrocławskim klubie Firlej. Swój udział w imprezie potwierdzili do tej pory: King Dude, Dead Western, Fenster, Esben And The Witch, Torche, The Old Wind, Anaal Nathrakh, Lo-Pan, Zeni Geva, Matt Elliott, Black Pyramid, Petrels, The Old Wind Sleeping Bear oraz Sibyl Vane. W sprzedaży jest pierwsza pula karnetów na wszystkie trzy dni imprezy. Można je nabyć w cenie 180 zł na stronach: www.asymmetryfestival.pl orazwww.ekobilet.pl

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Hb60-OEw7Ls&x-yt-ts=1422327029&x-yt-cl=84838260

Soundcloud: https://soundcloud.com/philm_trio
--
Philm
11.03.2015
Klub Firlej, u. Grabiszyńska 56 Wrocław
Start: 20:00
Bilety: 40/55 zł

--

Koncert objęty programem Urbancard Premium, której posiadacze otrzymają 20% zniżkę na biletach.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Firlej Philm


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.