Facebook Google+ Twitter

Photo leader school

  • Max News
  • Data dodania: 2008-11-27 18:32

Jeśli jesteś gimnazjalistą lub licealistą, a Twoją pasją jest fotografia, to ten konkurs jest dla Ciebie.

Praca autorska Beaty Nitki uczennicy XXXII L.O. w Łodzi / Fot. Beata NitkaJeśli uważasz że twoje zdjęcia mogą zainteresować media, to wywołaj je w formacie 20 cm x 30 cm i opisz co przedstawiają. A zatem, do dzieła! Wykonaj zdjęcia na miarę World Press Photo.
Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie łódzkich szkół ponadpodstawowych, którzy dostarczą prace organizatorom do dnia 12 grudnia br. (piątek) do godziny 19. Zdjęcia należy przynieść do recepcji Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi (minimum dwa zdjęcia w formacie 20x30 zapakowane w kopercie razem z informacją o autorze oraz gdzie i kiedy fotografie zostały wykonane).

Zadaniem uczestników jest wykonanie fotografii o charakterze reporterskim. Zdjęcia mają dotyczyć zdarzeń, których twórcy byli świadkami. Prace powinny opisywać miejsca i sytuacje w sposób możliwie najbardziej wszechstronny, uwzględniając kwestie społeczne, obyczajowe, architektoniczne, urbanistyczne i inne.

Prace konkursowe zostaną ocenione przez jury powołane przez organizatorów. Nagrodzone super nagrodami zostaną trzy pierwsze miejsca. Najlepsze prace będzie można obejrzeć na wystawie zorganizowanej w Młodzieżowej Galerii Debiutów, gdzie 15 stycznia 2009. zostaną rozdane nagrody najlepszym autorom.

Kontakt: Pracownia dziennikarska
e-mail: dziennikarstwo@domkultury.com.pl
tel. 512388482

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.