Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

413 miejsce

PhotoMath - aplikacja, która rozwiązuje zadania matematyczne już dostępna

PhotoMath, aplikacja mobilna, która potrafi rozwiązywać w czasie rzeczywistym zadania matematyczne za pomocą aparatu smartfona jest już dostępna. Póki co, wersja testowa, która radzi sobie z prostymi działaniami. Twórcy aplikacji zapowiadają jednak, że już niedługo zostanie ona znacznie rozbudowana.

 / Fot. youtube/print screenStudio MickroBlink, firma pracująca nad technologią rozpoznawania głosu stworzyła aplikację PhotoMath, która rozwiązuje zadania matematyczne.

Jak to działa?

Aplikacja PhotoMath jest wyposażona w mechanizm rozpoznawania tekstu, dzięki czemu po skierowaniu obiektywu aparatu cyfrowego na zadanie matematyczne po chwili zobaczymy jego wynik. Jeśli to nie zadowoli użytkownika, może on sprawdzić jak aplikacja krok po kroku rozwiązała zadanie. Dzięki temu dowie się gdzie popełnił błąd.

Mapy HERE dostępne na Androidzie. Pobierz świetne mapy znane z Nokii Lumii

Największe zainteresowanie aplikacja budzi wśród uczniów i studentów. Jedni cieszą się i mówią, że to wspaniałe narzędzie do kontroli własnych wyników. Inni nie ukrywają, że aplikacja wyręczy ich w rozwiązywaniu zadań - donosi tvp.info.pl.

Aplikacja PhotoMath dostępna jest na sprzętach z iOS i Windows, a w przyszłym roku pojawi się też na Androidzie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.